Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Ez depresszió? Mit tehetnek?

Ez depresszió? Mit tehetnek?

Figyelt kérdés
Szóval 15 éves lány vagyok.semnikor nincs eletkedvem szó szerint soha.. Egyedül részegen tudok kicsit önfeledt lenni... Rettentő rosszul érzem magam az okaban nem vagyok teljesen biztos de talán egy fiú (...) Nem bírom magam ki pihenni 10-11orakat alszom hétköznap is de egyszeruen nem érzem értelmét annak hogy felkeljek... Mostanában már egyre rosszabb már a vagdosason és az öngyilkosságon gondolkozom... Én ezt nem bírom... Mit tehetnék szüleim se közeli barátaim se senki nem tudja csak kérdezgetik hogy mért nem alszom többet meg hogy kevés vitamint eszem.... Szoval nem tudják mit érzek. Kérlek valaki segítsen hogy mit tegyek

2015. okt. 17. 22:36
 1/3 anonim ***** válasza:

Igen, ez bizony depresszió.

Azt teheted, hogy elmész pszichológushoz.

2015. okt. 17. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Ja az depi keres valami hobbit ami leköt nekem bejött meg be igyál ettes inkább kacsákat bocsi nem birtam ki
2015. okt. 17. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

miért nem alszol többet? ezen nem az alvás segít, 10-11 óránál amúgy sem egészséges hogy még többet aludj...

megoldás szerintem mindenképp a hobbi, illetve, hogy elfoglald magad, legyen mindig valami amin foglalatoskodsz, legyenek feladataid, így egy idő után kialakul, hogy mit szeretsz és mit nem. készíts pl ékszereket, tanulj nyelvet, sportolj..bármit csak ne feküdj egész nap otthon, mert abba tényleg belelehet betegedni.

2015. okt. 17. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!