Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Valaki hallott már olyanról,...

Valaki hallott már olyanról, hogy valakit akkora lelki trauma ért, hogy haja egy éjszaka alatt beőszült?

Figyelt kérdés

2015. okt. 18. 21:11
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:

Skorpió87

Ezt én is hallottam,egy a 2.világháborúval foglalkozó dokumentum filmben, állítólag igaz,túlélők szerint.

Vitték a hullákat elégetni...

2015. okt. 19. 02:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim válasza:
39%
Anyám mesélte, hogy szegeden olyan régi bérházban laktak, ahol közös wc volt a folyosón. Rengeteg patkány volt a környéken. Egy fiatalember is élt abban a házban. A muksó ment a wc-re és amikor leült, beleharapott a patkány a fenekébe. Az ember végig rohant a folyosón, a patkánnyal a fenekén. Kórházba került és amikor kiengedték 1-2hét múlva, tiszta ősz volt a haja.
2015. okt. 19. 05:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 Költőnő? ***** válasza:
90%

Pár éve egy jóbarátom testvére öngyilkos lett, leugrott a tizedikről. Ott is keringtek ilyen pletykák, h megőszült mire lezuhant. Mivel segítettem a családnak a temetés/kórház egyebek koruli teendőkben; láttam a srác holttestét. Nrm volt ősz.

Pedig addigra már a fél város beszélte h ugrás közben megőszült.

2015. okt. 19. 07:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
0%
Annyit hozzátennék,hogy 15-20 perc alatt történt az őszülés,annyi idő volt,mire kiszabadították a hullák alól az embert.
2015. okt. 19. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:
79%
Nem lehetséges. Gondoljunk bele, ha őszülni kezd valaki, akkor ahogy nő a haja, úgy kezd veszteni a színéből. Senkinek nem őszül meg a már kinőtt haja utólag. Azt még csak-csak elhiszem, hogy hirtelen ősz haja nő csak valamiért, de utólag nem tud megőszülni a haj. Nem tud"elszökni"belőle a pigment.
2015. okt. 19. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:
38%
Az egyik sogornőm apja öszült meg 1 este alatt. Ez főleg energetikai kérdés, mert igaz csak mértékkel de a fordítottjára is tudok példát a rokonságban.
2015. okt. 19. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:

Kíváncsi lennék,ki az,aki itt lepontozgat.

Eszembe jutott,az Atv-n volt, holokauszt túlélőkkel foglalkozó műsorban.

Be fogom linkelni, ha megtalálom.

Tessék ám lepontozni,valaki ettől biztos jobban alszik.:D

2015. okt. 19. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 A kérdező kommentje:
Én nem pontoztam le senkit. Köszönöm szépen az eddigi válaszokat!!
2015. okt. 20. 00:50
 19/20 anonim válasza:

Nekem mondhatjátok, hogy lehetetlen.

Egy ismerősöm egy éjszaka alatt őszült meg teljesen, előtte és utána lévő nap is találkoztam vele, nem ismertem meg.


Rettentően fél a kutyáktól az illető, aztán amikor az egyik este nem túl becsületes okokból mászott át egy kerítésen, a túloldalon ráijesztett egy nagy fekete kutya, ő ettől leesett, majd a kutya úgy gondolta, hogy ráfekszik a mellkasára, amitől ő mozdulni sem mert.

Másnap reggel találtak rá így, kutyástól, teljesen beőszült, és nem tudott megszólalni órákig.


Szóval ha biofiziológiailag lehetetlen... akkor vizsgálják meg újra...

2015. okt. 25. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 masni1 ***** válasza:
Amikor a legnagyobb fiam született, a szülés után elöl a hajam egy mostani 200 Ft-os nagyságú helyen többet nem feketén nőtt, hanem fehéren. Kb 2 hét után lett látható, de jópofa volt, mert jó helyen lett a tincs. Azóta persze már festem!
2015. okt. 25. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!