Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Mit tehetek, ha tele vagyok...

Mit tehetek, ha tele vagyok gyűlölettel?

Figyelt kérdés
Tele vagyok gyűlölettel,haraggal (elsősorban magam felé). Mindenkiben a rosszat látom. Első osztályú Sith lehetne belőlem. :S
2015. okt. 20. 15:21
 1/10 anonim ***** válasza:

Az nagyon nem jó. Itt olvashatsz róla

[link]

2015. okt. 20. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Megnéztem az oldalt,de nem vagyok előrébb tőle.
2015. okt. 20. 17:41
 3/10 anonim ***** válasza:

Ha tizenéves vagy, akkor ez csak átmeneti dolog lesz nálad.


Egyébként, ha ilyeneket érzel, először is, ez kimerítő lesz számodra lelkileg, de még testileg is. Másodszor mindenki el fog távolodni tőled, és zárkózott leszel.

Harmadszor az emberek, nem gyűlölni valóak, hanem vagy szánalmasak, vagy szánni valóak, vagy pedig irigylésre, vagy példaképnek valóak.

2015. okt. 20. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:

28 éves vagyok.

Próbálok változni.

2015. okt. 20. 21:26
 5/10 anonim ***** válasza:
Én is így vagyok vele, sőt nem tudom elviselni ha valaki boldog. Én magamat pont nem gyűlölöm hanem mindenki mást aki boldog lehet. Tudom beteges de ez van és én se vagyok már kamasz
2015. okt. 20. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Én is gyűlölöm a boldog embereket,főleg,ha azt mondják: légy optimista,meg a keresd a jó dolgokat az életedben. Magas lóról könnyű pofázni.
2015. okt. 21. 07:33
 7/10 anonim ***** válasza:

Csak tudnám, hogy mit nyersz a gyűlölködéseddel.

Neked saját magaddal van bajod. Az gyűlöl másokat, aki elégedetlen, boldogtalan, megkeseredett, sérelmek érték.

Te is tudod, hogy ez így nincs rendben, hisz kérdezted, hogy mit tehetsz ellene.

Talán arra kéne először rájönnöd, hogy nálad személy szerint mi váltsa ki ezeket a negatív érzéseket, hogy mi van mindez mögött.

2015. okt. 21. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Tényleg magammal lehet bajom. Annyira gyűlölöm magam,hogy legszívesebben öngyilkos lennék,csak nincs elég bátorságom hozzá,hogy megtegyem.
2015. okt. 22. 06:05
 9/10 anonim ***** válasza:

A híres felirat nem véletlen az ókori Delphoi jósda falán:

"Ismerd meg önmagad"


Itt kezdődik a lényeg.


Az önismeret mélyítése egy élethosszig tartó folyamat, amiben nincs végcél, és pont így van rendben. Egyre és egyre jobban képbe kerülsz magaddal, ennél fogva a világgal is, és egyre közelebb kerülsz az egyensúlyhoz. (Persze a feladat is sokszor egyre nehezebb emiatt, de egyre jobban fog az is menni.)


Miközben műveled ezt, tehát amíg élsz (és miért ne élnél) a MŰVÉSZET a legalkalmasabb eszközök egyike a pszichés problémák feldolgozására.


Tehát énekeld ki magadból, vagy zenéld ki, vagy rajzold ki magadból, amit érzel, mind többször. Írhatsz verset is.

2015. okt. 27. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Írtam verseket,de rájöttem,hogy nincs tehetségem hozzá,szóval felhagytam vele.
2015. okt. 29. 19:46

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!