Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Letört fog, para?

Letört fog, para?

Figyelt kérdés

Szoval: letort a fogam kb negyede egy ideje... fajt is akkor de nem volt lehetosegem elmenni fogorvoshoz.

Most megint faj neha, de nem folytonosan, hanem neha pulzus-szeruen egyet-egyet...

Borzalmasan fosok, hogy gyokerkezelni kell...

Mire szamithatok fogorvosnal?

Es mennyire para igy egy gyokerkezeles, kell-e egyaltalan?

Inygyulladasom amugy nincs, gennyesnek sem erzem...



2015. okt. 21. 14:10
 1/9 anonim ***** válasza:
Addig félsz, amíg bele nem ülsz a székbe, utána semmi gond, mert elérzéstelenítenek és nem fáj már a gyökérkezelés sem. Szóval irány a fogorvos, ne engedd tovább romlani a helyzetet :)
2015. okt. 21. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:

Szia!

Pont ez az, hogy tegnap elmentem, de meg csak megkocogtatta a fogorvos nő a fogamat, de mar ugy felment a pulzusom a paratol, hogy nem birtam es eljottem... pedig nem fajt a kocogtatas.

2015. okt. 21. 14:25
 3/9 anonim ***** válasza:
Pedig a lüktetés nem valami jó. Ne parázz már ennyire! Kapsz injekciót és semmit nem fogsz belőle érezni. Viszont, ha igazán begyullad az sokkal szarabb. Menj maszek dokihoz.
2015. okt. 21. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Miert nem jo a luktetes? Azon kivul h szar erzes? :)
2015. okt. 21. 14:49
 5/9 anonim ***** válasza:
Ha már lüktet, akkor ott gyulladás van, minél előbb mész, annál jobb, mert ha nagyon begyullad a fogad, akkor az érzéstelenítő injekció nem mindig hat. Ha időben mész, akkor nem fáj a gyökérkezelés.
2015. okt. 21. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Minél tovább húzod az időt annál rosszabb lesz, mert ha ne adj Isten begyullad az iszonyatosan fog fájni, de akkor nem fogsz már parázni az is tuti, mert imádkozni fogsz az érzéstelenítőért, hogy adják már be! Én már jártam egyszer így, azóta megfogadtam, soha többet nem húzom az időt fog problémával. Nekem is letört egy fogdarab egyik rágó fogamból pár napja, november elején fogok is menni rendbe hozatni. Szerencsémre nem fáj, de Isten ments, hogy elkezdjen úgy szuvasodni, hogy idegeket érjen... Azt mondom mielőbb csináltasd meg. A gyökérkezelés t nem fogod érezni, egyiket sem és utána azzal a fogaddal nem lesz több gondod, nem lesz ideg ami be tudna esetleg gyulladni!
2015. okt. 21. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Köszi a bíztatást, elmentem ma, és túl éltem... hatott az érzéstelenítés is, semmit sem éreztem, még el is lazultam :) Ez egyébként az újpesti sztk fogászatán történt.
2015. okt. 22. 19:27
 8/9 anonim ***** válasza:
Bátor voltál, gratulálok! :D
2015. okt. 22. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
:) nah örülök!
2015. okt. 24. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!