Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Undorom van a biológiától,...

Undorom van a biológiától, mit tegyek?

Figyelt kérdés
Mindig is írtóztam az emberi test, pl szív, agy stb. elemezésétől. És hát ugye az iskolában van ezaz óra :S Járok kinezológushoz más problémával, elmondtam neki, de ő szinte nem is hallott ilyen problémáról... Nem sokára megyek pszichiáterhez, ő fog tudni ebben segíteni, leszoktatni erről a teljesen felesleges fóbiáról? Ugye nem csak én járok ebben a cipőben ? :(
2010. márc. 17. 10:56
1 2
 1/15 A kérdező kommentje:
ha ilyenről van szó tvben akárhol akkro itthon még nem is törődők vele, de órán teljesen ki vagyok tőle idegileg rosszul vagyok
2010. márc. 17. 10:57
 2/15 anonim ***** válasza:

Menj le a henteshez, kérj egy kiló sertés szivet, meg egy kiló májat.


Vidd haza, melegítsd fel és túrj bele!!


Ugyanaz mint az emberé...



Aztán ha kitúrkáltad magad, főzz valami finomat :D:D:D:D

2010. márc. 17. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:

Csirkét beleztél már?


Na attól lehet aztán okádni nagyokat :D

2010. márc. 17. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:
Szerintem annyira nem vicces ez a probléma.
2010. márc. 17. 11:05
 5/15 anonim ***** válasza:

Az lehet, de ez nem vicc, ezt valóban csak így lehet orvosolni.



Meg kell szoknod.


Akik pl irtóznak a pókoktól patkányoktól azokat így gyógyítják.

2010. márc. 17. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:

Meg pár természetfilmet is megnézhetnél, amiben taglaljáka müködésüket.


Ha rosszul vagy a filmet bármikor megállíthatod, vagy ujranézheted stb.

2010. márc. 17. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
Én csak az emberi testről nem szerettem tanulni, és pont nekem kellett az agyból felelnem. Tudtam, de kettest kaptam, mert nem jött a számra az, hogy agy, meg, hogy szürkeállomány, meg ilyenek. Én ezekről nem tudok se beszélgetni, se felelni belőle. Ha állatéról van szó, akkor igen. Úgyhogy megértelek. Talán emiatt nem mentem biosz-szakra tovább. Mert embertant is kellett volna tanulni.
2010. márc. 17. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim válasza:

Szia!

Ugyanígy vagyok, vérvételkor mindig összeesek, sokszor elájulok, biosz órán középsuliban egyszer kirohantam, amikor a szívről volt szó, meg a vérkeringésről. Ha ilyesmiről beszélnek, egyszerűen elgyengül a kezem, alig tudok mozogni, ájulás kerülget. Szerintem vannak ilyen típusú emberek, ezzel semmi gond nincs. Én elmondtam a biosz tanáromnak anno, rendes volt, és megértette, nem feleltetett, hogy ne kelljen beszélnem róla, persze a dogákat meg kell írni... Én ilyenkor kinéztem az ablakon, és nagy levegőt vettem, próbáltam valami nyugtató dologra gondolni, és megnyugodni. Ne gondolj bele, hogy miről írsz vagy beszélsz, csak kezeld úgy, mintha valami totál más, tárgyilagos dologról lenne szó. Sajnos ki kell bírni ezt az 1-2 órát, aztán meg más irányba kell továbbtanulni. :) Kitartás! Ja, és ne nézz horrorfilmeket, ez nekem is kimaradt az életemből! :D

2010. márc. 17. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:
Sajnos szorongásom alapból is van, főleg bezárt teremben, osztályteremben, emberek között, de ha erről van szó akkor kikészülök. A pszichiáter ír majd fel nyugtatót ideiglenesen, az segít majd ebben is szerintetek? Nem szokhatok rá, mivel a pszichiáter írja fel a szüleim jelenlétében. Volt egyszer rivotrilunk, de nem segített, akkor is a szüleim adagolták nekem, nem nyúlhattam hozzá, és mivel annyira nem segített abba is hagytam.
2010. márc. 17. 11:34
 10/15 A kérdező kommentje:
Az a baj, hogy ez társaságban jön rám, otthon nyugolobam a műtéteket végignézem simán
2010. márc. 17. 14:21
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!