Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Miért lettem én introvertált...

Miért lettem én introvertált személyiség? 17F

Figyelt kérdés

Nem szeretem az emberek stb..

Társaságba nem merek beszélni stb stb



2015. okt. 23. 10:18
 1/3 anonim ***** válasza:
Nem szerem az embereket, vagy nem szeretnek az emberek? Vagy mindkettő?
2015. okt. 23. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Az introvertált személyiségnek nem sok köze van ahhoz, amit leírtál.


Az introvertált személyiséggel egyáltalán semmi probléma nincsen, sőt. Neked pedig úgy látszik, hogy problémád van.


Egyébként önbizalmad, önbecsülésed nincsen valami miatt. Akkor is így van ez, ha úgy gondolod, hogy egyáltalán nem, és ez 100%-ig kizárható. Tudom, mert velem pontosan ugyanez, ugyanígy történt, ugyanabban a korban, amiben most te vagy (sőt, bizonyos kétségeim még mindig vannak, de inkább a sokkal nagyobb terveim körül).


Ami valóban segítene, az az edzés, egy valódi férfi, akiről példát vehetsz, vagy egy megértő, összetartó baráti társaság (utóbbi kettőről felesleges beszélni, ma ilyen már nem létezik a világon).


Az edzés lehet bármilyen. Akár küzdősport, akár erő, állóképesség. Ha látod, hogy mire képes a tested, és hogy ez a képesség növekszik, az annyi önbizalmat fog adni, hogy nehézzé válik kontrollálni, hogy ne szállj el magadtól. :)


A férfi, akiről beszéltem, ideális esetben az apád lenne, de mivel így érzed magad, feltételezem ezt a dolgot is kivehetjük az egyenletből. Tehát egy lehetőséged maradt, ami biztosan működőképes (nálam is működött, nem csak úgy mondom).

2015. okt. 23. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Nekem például sokkal szimpatikusabbak az introvertált személyiségek, mint a hangos, felszínes, üres extrovertáltak. Azok komolyak, visszahúzódóak, megbízhatóak, sokat olvasnak otthon, nem járnak feleslegesen diszkókba és hasonló üres szórakozóhelyekre. Inkább legyél introvertált, mint az ellenkezője. De ez nem azt jelenti, hogy nem kell szeretni az embereket, sok segítő is akad közöttük, azért , mert valaki nem szeret társaságban forgolódni, attól még szeretheti az embereket - úgy általában.
2015. okt. 24. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!