Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Amikor valaki megkérdezi,...

Amikor valaki megkérdezi, hogy szoktál a szexelni akkor az jó válasz rá, hogy "introvertált vagyok"?

Figyelt kérdés

olyan kicsit célzó, de mégsem az, hogy azt mondod, hogy nehezen ismerkedsz és még nem jött össze


pl doki megkérdezi, hogy szexuális úton terjedő betegségek közrejátszatnak az állapotodhoz..és erre mondod, hogy "nos, én introvertált vagyok"



2015. aug. 23. 17:41
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Hát szerintem egy orvos ha feltesz egy kérdést, egyenes választ vár rá, főleg ha aznap a 20. betege vagy már. Más helyzetben jó lehet, de az orvosnak hadd ne kelljen logikáznia mire gondolsz :D
2015. aug. 23. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
Orvosnak azt kell mondani, hogy még nem szexeltél. Ismerősöknek meg elég annyit mondani, hogy már régen csináltad, mert mostanában senki nem akadt horogra. Ennyi. Nem kell ilyen hülyeségeket mondani, hogy introvertált vagy... Én is az vagyok, mégis sokat szexeltem már.
2015. aug. 23. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
Nem, mivel hogy semmi köze a két dolognak egymáshoz.
2015. aug. 23. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%

"szexuális úton terjedő betegségek közrejátszatnak az állapotodhoz?"


Nem.



Kérdés meg is van válaszolva.

2015. aug. 23. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 Andizsuzsi ***** válasza:
100%
A " valakinek" nyugodtan mondd, hogy semmi köze hozzá.
2015. aug. 23. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Nem, rossz válasz, különösen orvosnak.
2015. aug. 24. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

Ha én olyan indiszkrét bunkó lennék, hogy ilyet kérdeznék egy nőtől, hogy szexelt-e már, akkor ha azt válaszolná felháborodva, hogy "semmi közöm hozzá", akkor azt teljesen normális válasznak fognám fel, és lelkiismeretem lenne, hogy ilyen bunkó voltam, elnézést is kérnék tőle.


De ha azt válaszolná zavartan, hogy "túl introvertált vagyok", akkor ledöbbennék, és azt gondolnám magamban, hogy "úr isten, ez de szánalmas :D :D". Ezután a haverjaimnak sörözés közben elmesélném, hogy milyen nyomorék nővel találkoztam, és mindenki kiröhögne.

2015. aug. 24. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
mármint téged
2015. aug. 24. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:

számomra a semmi közöd hozzá olyan túl egyszerű és magától értetődő, az introvertált vagyok az meg érdekesebbnek hangzik


am nem nő vagyok :D


nem mondanám ezt orvosnak, csak kíváncsi voltam számotokra, hogyan hatna, ugyanis ez a téma elég kényes a mai világban , főleg ha az ember még nem csinálta, sajnos :\

2015. aug. 24. 16:09
 10/12 anonim ***** válasza:
Szerintem csak te dramatizálod túl. Semmi különös nincs abban, ha még szűz vagy, igazából a magánügyed, senkinek nincs joga ezért téged olyan helyzetbe hozni, hogy kínosan, rosszul érezd magad. Nem tudom, hány éves vagy, de 18-20 év felett már elég érettek az emberek ahhoz, hogy az ilyesmit felnőttek módjára kezeljék.
2015. aug. 25. 02:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!