Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Hogyan állitsam le őket?...

Hogyan állitsam le őket? Szellemileg és fizikailag is ha kell

Figyelt kérdés

Az egész ott kezdődik, hogy az én alkatom enyhén fogalmazva sem átlagos. Férfi szemmel (nem egy mondta már nekem): formás fenekem van (ne ertsetek felre, annyi hogy nem lapos, hanem gombolyded, es nem azert mert kover vagyok, szep karcsu vagyok).

Es sokan szekalnak miatta, hogy kivetem, de nem .-. enyhe gerinc- ferdulesem van, de nem is latszik az annyira, szerintem ez is ad hozza, maskepp is nagy fenekem van. Probalom en elrejteni, de minden társasagban az van, hogy mekkora a s*ggem, es hogy kivetem es sokat szekalnak miatta a lany osztalytarsak, es egy fiu is :'(

Mert belyegzik meg az ilyen lanyokat, mert csinaljak? Egesz eletemben csuf leszek mert nagy a s*ggem? Hogy allitsam le mar ezt a megszokott szekalast?



#szekálok
2015. okt. 23. 12:44
1 2
 1/11 A kérdező kommentje:
A korom, mert szerintem az is lenyeges. 14/L
2015. okt. 23. 12:46
 2/11 anonim ***** válasza:

Mi az, hogy kiveted?


Mert a neten gyakorlatokat

2015. okt. 23. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
37 éves vagyok.nagy a puttonyom. Nem érdekel. Szerettek,mert értelmes,adni tudó nő vagyok. Neten épp tegnap dobott a Duplo,mert nagy a sgem. Nem tragédia,az ilyenek úgysem tudnak szeretni.
2015. okt. 23. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
1. Felre erted, en rejtegetni probalom hogy ne mindig engem osszank, de ok azt mondjak hogy "kivetem"
2015. okt. 23. 12:59
 5/11 anonim ***** válasza:

14 évesek mindig találnak valamit, amit cikizni lehet. Túl kell élned. Egy idő után sok-sok férfi szeme viszont meg fog akadni rajta és tetszeni fog nekik.

A gerincferdülésedet pedig, gondolom kezeled? Legalább egy gyógytornával?

2015. okt. 23. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Amúgy külföldön már szilikont is tetetnek be a hátsójukba sokan, hogy minél jobban kidomborodjon.
2015. okt. 23. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Erzeketlen szuleim vannak .-. en halottam rolla, hogy az a normalis tartas ha a falhoz lapolva ke kezed fejet tudod csak atcsusztatni.. nekem kicsivel tobb is átfer .-. De anyamék még észre sem vettek, rossz velük a kapcsolatom
2015. okt. 23. 13:04
 8/11 anonim ***** válasza:

Én értem, hogy próbálod rejtegetni, de en magát a "kivetni" szót nem ertem :D



Es mi? ( utolsó kommented)

2015. okt. 23. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

1. Vagyok nem tudom hogy lett az


"Mert a neten gyakorlatokat" :'D

A 'mert' 'nézz" akart lenni :D

2015. okt. 23. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:

Ugy ertik hogy szant szandekkal gorbitem be a hatamat.

Erzeketlenek, nem szeretnek, soha sem figyeltek ram, mikor depreszios lettem, eszre sem vettek.

2015. okt. 23. 13:09
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!