Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Gyógyszerek hatása?

Gyógyszerek hatása?

Figyelt kérdés

Sziasztok! A következőben szeretném segítségeteket kérni. Hosszú évek óta küzdök szociális fóbiával, szorongással, depresszióval. Több pszichológusnál is jártam már, több-kevesebb sikerrel, mivel már az egészségemre is kihat ezért azon gondolkodom, hogy elkezdenék gyógyszeres kezelést is. Ami leginkább aggaszt, hogy ezek milyen hatással vannak a reflexekre, mennyire "tompul" az ember tőlük, lehet e mellette vezetni? Munkámhoz kell. Vagy a kettő együtt nem működik és csak várjak, tűrjek amíg tudok?


Előre is köszönöm!

28/F


2015. okt. 24. 20:16
 1/1 anonim ***** válasza:

A nyugtatók hatnak a reflexekre és tompítanak is. Én azt javaslom, hogy ha nem muszáj, akkor azt ne szedjél még akkor sem, ha felírja. Viszont ha az antidepresszánsok kezdeti mellékhatásait nehezen bírod, akkor érdemes rövid ideig szedni őket... Akkor viszont fel kell készülnöd arra, hogy kicsit olyan leszel, mintha részeg lennél.


Maguknak az antidepresszánsoknak általában nincsenek tompító, álmosító mellékhatásai, de ez is ember és gyógyszerfüggő. Én eddig négy félét szedtem ugyanazokra a problémákra, amire te szednéd és csak egynél tapasztaltam tompulást és álmosságot. A többi általában inkább felturbózott.


Tűrni nem érdemes, mert ha hasonló állapotban vagy, mint én, akkor az simán kihat a munkádra.

2015. okt. 24. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!