Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Miért nincs egyszerűen életked...

Miért nincs egyszerűen életkedv bennem?

Figyelt kérdés
Nem akarok sehova menni, csak itthon lenni, itthon se csinálok semmi különöset csak ülök a gép elött netezek vagy éppen játszok.. igy eltel egy napom olyan unalmas sz.r egyhangúnak érzem az életem, nincs is kivel nagyon beszélgessek, mikor lesz már vége ennek a rém álomnak? Nem nagyon bizok az orvosba se, talán azért mert férfi vagyok és azok nem hiszik el, hogy orvosságot kapnak ink. mérget. Miért nem merek társaságba megszólalni, miért kalandoznak el a gondolataim, miért nem tudok koncentrálni, miért esik nehezemre megérteni mindent, miért keveredek bele mindenbe, miért lett ilyen szar a memóriám, a testemen miért érzek remgést?? Lehetne még ilyesfajta kérdésem. Sose gyógyulok már meg? Mindenre a kötél a válasz?
2015. okt. 25. 15:20
 1/1 anonim ***** válasza:

Én is ilyen vagyok. 19/F

Te hány éves vagy?

Mondjuk engem nem zavar, szeretnék úgy élni, hogy csak otthon szórakozni a gépen, játékok, netes haverok, evés, ivás, alvás. Tanulni sincs kedvem semmit, semmi nem motivál, egyedül a katonaság vonzott, de azt meg szüleim nem engedték....-.-

2015. okt. 26. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!