Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Van ertelme felni a kulombozo...

Van ertelme felni a kulombozo mentalis betegsegektol?

Figyelt kérdés

Az a helyzet,hogyha nekem rettegnem kellene valamitol azok a mentalis betegsegek lennenek.Szerintem aki mentalisan beteg az a legrosszabb.

En egeszseges vagyok,de megis itt van bennem a felelem,hogy mi lesz ha majd egyszer utoler egy ilyen.

En ugy tudom,hogy egy teljesen egeszseges emberbol is valhat mentalisan beteg,legyen szo skizofreniarol,vagy akarmien mas zavarrol.



2015. okt. 27. 14:34
 1/4 anonim ***** válasza:
Kár ezen aggódni, az lesz, ami lesz. Próbálj kiegyensúlyozottan élni, ennyi amit megtehetsz.
2015. okt. 27. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:

Ne félj tőlük. A normális emberek olyan kérdéseket tesznek fel, hogy "Mit jelent, hogy rám nézett a fiú?" a nem normálisok meg olyat, hogy "Csak tiszta ásványvizet lehet üzenettel feltölteni, vagy bármilyen más folyadékot is?".


Az első olyan unalmas, hogy meg akarok halni, a második meg érdekes. Engem nem érdekel, hogy az elsőt nevezik normálisnak, sosem akarok találkozni azzal, aki feltette azt a kérdést. De a második kérdés feltevőjét szívesen megismerném.

2015. okt. 27. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
A félelem is mentális betegség
2015. okt. 27. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Tekintve, hogy a gondolatnak teremtő ereje van (főként betegségek terén), nem hogy nincs értelme, de még káros is. Gondolkozz pozitívan!
2016. febr. 19. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!