Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Régi sérülések kiújulása...

Régi sérülések kiújulása összefügg azzal, hogy nagy változás fog történni?

Figyelt kérdés
Végre, sok-sok év után, fél éve megtaláltam a életem párját. Ahogy elkezdődött, minden addigi, egészségügyi problémám is megszűnt. Gondolok is elsősorban különféle háti fájdalmakra. Nemrég eldöntöttük, hogy összeköltözünk, mindketten elmegyünk a szülői házból. Nagyjából ezzel egy időben kiújult 3 különböző régi sérülésem. Derék, lapocka, és láb-fájdalmaim vannak. Lehet valami összefüggés a két dolog között? Én biztos vagyok benne, hogy van, de egyrészt még nem találom, talán az önállósodás, saját lábra állás, stb., másrészt kíváncsi lennék mások véleményére is.
2015. okt. 29. 16:44
 1/1 anonim ***** válasza:
Vagy irtó nagy peches vagy, hogy most jött ki újra, vagy az összeköltözés előtti stressz manifesztálja magát. Sokminden tud a fejben eldőlni, és utána fizikai tüneteket adni, ez is lehet amiatt.
2015. okt. 29. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!