Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » SOS! Mikor hat az aurorix...

SOS! Mikor hat az aurorix gyógyszerem? Mert már két és fél hete szedem, semmi változás nincs az állapotomban, csak a mellékhatások, várjak még a hatékonyságára, várom a válaszokat, akik szedték már ezt a gyógyszert

Figyelt kérdés
2015. jan. 28. 15:50
 1/2 anonim ***** válasza:
62%
Olvasd el a mellékelt tájékoztatót. Különben ha a mellékhatások kellően megvannak, akkor hatni is fog a gyógyszer. Csak legyen türelmed. Esetenként akár 3 hónap is eltelhet...
2015. jan. 28. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
100%

Ez hülyeség, milyen 3 hónap?? Nincs orvos aki 3 hónapig gyötörne vele! Max 1 hónap, ha nem hat, nem hat.

Nekem kb 2 hét után hatott, de volt már más, ami jobban hatott, csak azok újra szedéskor nem hatottak már.

Mellékhatást nem tapasztaltam az Aurorixtól, még szájszárazságot sem, semmit. Nagy meglepetésemre viszont csomót nőtt a libidóm (a többi gyógyszertől nullára csökkent) és többszörös orgazmusra is képes voltam, azelőtt nem. Érdekes. Most új gyógyszer kell, sajnálom is ezt a jó kis mellékhatást, de összességében nekem nem hat eléggé.

Viszont ismerek olyat, aki 10 évig szedte és újjászületett tőle, szó szerint. Elmúlt a depressziója, a szorongása, a szociális fóbiája, pánikja, minden. De aztán elmúlt neki a hatás 10 év után és másik kellett.

Érdekes, hogy kinek így hat, kinek úgy.

2016. okt. 21. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!