Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Hogyan lehetnék magabiztosabb?...

Hogyan lehetnék magabiztosabb? lelkileg stabilabb?

Figyelt kérdés
a külsőmmel van problémám, pedig tudom, hogy nem vagyok csúnya. aránylag vékony vagyok, de a lábaimat a felsőtestemhez túl vastagnak látom, illetve túl rövidnek. néha van önbizalmam szépnek látom magam de sokszor teljesen magam alá kerülök. nem csak a külsőmmel kapcsolatban nem vagyok magabiztos, de sokszor emberek közt sem. úgy értem, nem tudom mit mondjak/ tegyek, hogy megfelelő legyen, sokszor nem tudok elcsevegni emberekkel, rossz érzésem van, hogy uncsi lehetek,vagy béna. mit tehetnék, hogy javítsak a helyzetemen?

#fiú #külső #külsőség #belső #magabiztosság #önbizalom #önbizalomhiány #önbizalom erősítése #önbizalom növelése
2015. okt. 31. 23:34
 1/1 anonim válasza:
szia! hány éves vagy? miket csinálsz? szerintem foglalkozz többet olyan dolgokkal, amiben örömödet leled :) kirándulj, olvass, sportolj, fess, bármi, ami Neked kikapcsolódás. senki nem fogja méricskélni, hogy rövid-e a lábad. beszélgess olyan dolgokról, amik Téged érdekelnek, vagy érdeklődj azok iránt a dolgok iránt, amik őket foglalkoztatják.
2015. nov. 6. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!