Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Társkeresés kényszerbetegen?...

Társkeresés kényszerbetegen? Hogyan?

Figyelt kérdés

Nemrég derült ki, hogy kényszerbeteg vagyok, és a kényszergondolataim pont a párkapcsolattal, szexualitással kapcsolatosak (de visszatérő téma a betegségek vagy éppen a megőrülés is). Most már kezelés alatt állok és perpillanat mondhatni tünetmentes vagyok, mégis félek, mi lesz így, hogyha lesz párom. Hogyan lesz ebből jó kapcsolat? Az eddigi kapcsolataimban is jóformán csak görcsöltem... mit csináljak, hogy lehessen egy igazán jó kapcsolatom?


27/N



2015. nov. 3. 21:38
 1/5 anonim ***** válasza:
doki
2015. nov. 3. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 Amarok Tonrar ***** válasza:
100%
Most ne keress magadnak senkit. Járj a kezelésekre, esetleg keress magadnak valami alternatív gyógymódot, amihez bármikor nyúlhatsz, ha rosszul érzed magad. Rendezd el a problémát magadban (ne gyógyszerekkel), aztán figyelj oda, milyen vagy baráti körben. Amíg nem vagy stabil, nem javaslom a partnerkeresést.
2015. nov. 3. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Előbb gyógyulj meg.
2015. nov. 3. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Két évig jártam terápiára, és addig teljesen leálltam a társkereséssel. Tudtam, hogy csak rossz kapcsolatot tudnék választani, azt meg nem akartam. Akkor kezdtem kapcsolatba, amikor már kész voltam rá, akkor viszont olyan kapcsolatom lett, amilyenre mindig is vágytam.
2015. nov. 5. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Alapesetben én is akkor szeretnék csak párkapcsolatot, amikor már meggyógyultam. Csakhogy sajnos nem tudom, meg fogok-e gyógyulni egyáltalán, vagy a tünetmentesség a max, ami elérhető.

Több mint 1 hónapja szedek gyógyszert, és miután rendesen beállt, azóta nincsenek is kényszergondolataim. De azért érzem, hogy nincs még itt az ideje a társkeresésnek...

2015. nov. 6. 09:02

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!