Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Ti hogy oldanátok meg ezt a...

Ti hogy oldanátok meg ezt a családi helyzetet?

Figyelt kérdés

Elmentem dolgozni keresek pénzt és feleség helyett anyám apám bátyám választottam hogy támogassam. Lakást vettem berendeztem megtöltöttem a hűtőt és nem kapok elismerést ugyan úgy bánnak velem mint egy haszontalannal. 27F

Mint vállalkotó havi 500000-et keresek és rosszabbúl bánnak velem mint amikor közmunkán 50000-et adtam haza! Mi lehet az oka?


2015. nov. 4. 18:49
 1/6 anonim ***** válasza:
Vajon mi az, amit nem mondtál el? Nem hinném, hogy ennyi a sztori....
2015. nov. 4. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Hogy valójában nyertem a kaparós sorsjeggyel, és abból indítottam vállalkozást. Mit akarsz még tudni?
2015. nov. 4. 19:55
 3/6 anonim ***** válasza:
Hogy pld. miért bánnak veled rosszabbul?
2015. nov. 4. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Úgy jellemezném mint a halat.

HA kiragadom természetes környezetéből a túlélésért mindent megtesz. Lehet itt is erről van szó! Dominánssá váltam emiatt törekednek a hierarchiára.

2015. nov. 4. 20:13
 5/6 anonim ***** válasza:
Ott kell hagyni őket a francba,csak hátráltatnak téged,minden téren.Nem érdemlik meg amit elértél.
2015. nov. 4. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Milyen elismerésre vágysz? Mivel bántanak? Ha nem érzed jogosnak a viselkedésüket, akkor már nem függsz tőlük, kezdj új életet egyedül.
2015. nov. 5. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!