Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Újra rám jár a rúd, ha elmondo...

Újra rám jár a rúd, ha elmondom a pszichológusomnak hogy a szuicid késztetések újra erősek, és elhatároztam hogy előbb vagy utóbb, de ha megvan az alkalom akkor megölőm magam, akkor bevitethet kórházba?

Figyelt kérdés
Depresszió miatt járok hozzá,már egyszer beszeretett volna vinni,mert elég komoly volt a szándékom,de most megint erős,mert megint rám járt a rúd.
2015. nov. 7. 12:58
 1/3 anonim válasza:

Igen, be fog vinni. Vagy csak be akar, igazából ezt itt senki sem tudja neked biztosra megmondani.

Ha tényleg meg akarod ölni magad, és nem akarod hogy már segítsenek neked, mert kiba.szott kilátástalan sz.ar az életed akkor egyértelműen ne beszélj róla senkinek.

Én meg fogom magamat ölni, történhet bármi, ha nem is most, de egy-két éven belül biztosan. Én is már csak a megfelelő alkalomra várok.

2015. nov. 7. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
bevitethet.remelhetoleg be is fog. inkabb arra torekedj hogy javits az eletszinvonaladon!
2015. nov. 7. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
nem vitethet be
2015. nov. 8. 05:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!