Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Miert csinalom ezt? Normalis?...

Miert csinalom ezt? Normalis? Baj van velem?

Figyelt kérdés

Szerelmes vagyok egy pasiba. Mindig is nehez eset volt a srac, de most egy par hete baratnoje van. A csaj tipikusan ez a plazacica kategoria. Mindig magassarku, miniruha, temetobe eljon piros platform magassarkuba, meg fekete ultra miniben...

Mikor megtudtam, hogy vele jar, teljesen lesokkolt. Azota ne tudom mi tortent velem, de ugy erzem, hogy muszaj megmutassam a pasinak, hogy nah nezd meg mit vesztettel, hogy nem engem valasztottal.

Kiszokitettem az egesz hajamat, elkezdtem erosen sminkelni magamat, illetve multkor mentem a varosba egy csillogo leggingsbe, magassarku csizmaban, rovid bordzsekiben, illetve egy ingben.


2015. nov. 7. 20:22
 1/5 A kérdező kommentje:
Ez csak a ketsegbeeses miatt lenne? 22L
2015. nov. 7. 20:23
 2/5 anonim ***** válasza:
Sajnállak, hogy ennyire semmit nem érsz önmagad számára és hülyét csinálsz magadból ahelyett, hogy emelt fővel tovább lépnél a dolgon. Nem kelelttél neki? Nagy történet, mondhatom, mindnekivel megesik, nem is egyszer. Attól, hogy bazári majmot csinálsz magadból, nem lesz jobb, ellenben hogy totálisan le tudod ezzel magad járatni, az tuti. A csávó pont leszarja, hogy "mit veszített", ha önmagad miatt nem kelettél neki, akkor mit vársz, msot fog hasra esni előtted? Nő létedre nagyon gázul viselkedsz..
2015. nov. 7. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Kozismert teny rola, hogy igazan lesz.arja a nok tulajdonsagait, az szamit neki, hogy kivulrol fullos legyen. Nem szamit neki, ha belul ures, de a kulso legyen meg.
2015. nov. 7. 20:40
 4/5 anonim ***** válasza:
Nem baj, ha így most jól érzed magad. Biztos fogsz ilyen csinosan találni hamarosan egy rendes srácot.
2015. nov. 7. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Legalább most megmutattad, hogy milyen jó csaj vagy. Nem biztos, hogy sokáig együtt lesznek. Akkor majd lehet össze jöttök. Addig pedig ne bánkódj.
2015. nov. 7. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!