Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Állandóan éhes vagyok, állandó...

Állandóan éhes vagyok, állandóan eszek. Édesség, normális kaja, egyre megy. Szerencsére nem hízok, pedig évek óta ezt csinálom. Imádok enni. Ez normális?

Figyelt kérdés
18 L Vékony testalkatú vagyok, és bármennyit eszek, nem hízok. Ezzel számomra nincs is baj, de néha többet eszek, mint egy átlagos felnőtt. Nem tudom, hogy ez normális-e. Évek óta ez megy, és nem zavar, mert nem leszek rosszul, csak elbizonytalanodtam, hogy baj-e ez. Anya azzal szokott viccelődni, hogy inkább ruházna, minthogy etetne. :D

2015. márc. 5. 18:10
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Nem baj, hacsak nincs bélférged :-\
2015. márc. 5. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Semmi tünetem nincs, ami arra utalna, tehát nem hiszem, hogy az.
2015. márc. 5. 20:44
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Egyszerűen ilyen típus vagy semmi gond nincs ezzel a világon, tedd össze a két kezed, hogy ilyen az alkatod (megjegyzem utálok mindenkit aki ilyen ez annyira igazságtalan :D ) én egy szelet kenyernel többet eszek mint kéne, és már meglátszik rajtam. Ilyen ez a genetika :D
2015. márc. 6. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Az ismerőseim is ezt mondják, de gondoltam, megkérdezek kívülállókat is. :) Köszönöm!
2015. márc. 6. 19:21

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!