Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Depresszió egy rossz jegy miatt?

Depresszió egy rossz jegy miatt?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

7. osztályos tanuló vagyok.Az egész ott kezdődött,hogy románból írtunk egy felmérőt,az egész füzetből.Még otthon írtam egy gyakorlólapot,hogy jobban tudjam

És óra előtt a biztonság kedvéért a lábam alá tettem puskaként:c

Óra közben a tanárnő észrevette,és beírt egy 2est a naplóba.(nálunk a legnagyobb jegy a 10-es,és a legkisebb az 1-es..szóval a 2es..borzalom)

Pedig ő is látta,hogy szinte semmit nem tudtam puskázni a kis lapról.

Ez már egy hete történt,és szüleimnek még nem mertem elmondani..nagyon kiborulnának,mert soha nem volt ilyen rossz jegyem

És egy hét alatt töbször megfordult a fejemben az öngyilkosság,és egyszerűen utálom magamat

Ezen kívűl minden este álomba sírom magam,egy jegy miatt


Depresszió?

Hogyan mondjam el a szüleimnek?



2015. nov. 8. 10:48
 1/3 anonim ***** válasza:
Hülyeség ezen görcsölni. Hibáztál, büntetést kaptál. (Mondjuk nem értem, miért nem egyest.) Többet nem csalsz, rendesen felkészülsz, és szép bizonyítványod lesz év végén.
2015. nov. 8. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Mondd el a szüleidnek minél előbb, mert előbb-utóbb úgy is kiderül. Mondd nekik, hogy tudod, hogy pocsék jegy, és hogy ki fogod javítani. Lehet, hogy dühösek lesznek, de hidd el, értékelni fogják az őszinteséget!
2015. nov. 8. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Azért nem egyest,mert a puskázásért járó jegy a kettes.
2015. nov. 8. 11:36

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!