Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Bipoláris zavarral gyógyszerre...

Bipoláris zavarral gyógyszerrel tudtok tanulni?

Figyelt kérdés
Szoktatok úgy lenni, hogy mikor pörögtök azért nem tudtok egy helyre figyelni, és tanulni, mert állandóan csinálnátok valamit? Amikor pedig lent vagytok, akkor meg nehezen fogjátok fel, amit olvastok? A gyógyszer segített?

2015. nov. 12. 08:33
 1/5 anonim ***** válasza:
a gyógyszer nem segít, csak hülyébb leszel...
2015. nov. 12. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
És akkor mit lehet tenni, ha igysem ugysem tudsz tanulni?
2015. nov. 12. 19:55
 3/5 anonim ***** válasza:
miért nem tudsz tanulni? nem fogod fel vagy nem érdekel, vagy ?
2015. nov. 12. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Amint írtam, van mikor egyszerűen nem fogom fel, fáradt vagyok, ásítok állandoan, pedig alszok eleget. Mikor fel vagyok dobva, akkor állandóan eszembe jut vmi más, és mást csinálnék. Mind máshol jár az eszem.
2015. nov. 13. 07:47
 5/5 anonim ***** válasza:

nem tudom milyen gyógyszert kapsz, de én a helyedben leállnék róla szép fokozatosan, ha nem segít akkor meg pláne semmi értelme... csak mérgezed magad vegyianyagokkal...


Vegyél bérescseppet, vagy egy komplex vitamint, ásványi anyagokkal... minden nap mozgás, vagy otthoni torna vagy bicikli, vagy futás... ingyen van mind... olvasd el egyszer a tanulni valót addig próbálj koncentrálni... és hagyd leülepedni... aztán 1 óra múlva olvasd el újra... megint 1 óra pihi... olvasd el 3x ...és próbáld meg a tartalmát elmondani, amennyi sikerül az már siker! Ha lusta vagy és nem csinálod így maradsz..

2015. nov. 13. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!