Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Ez attól van, hogy nappal...

Ez attól van, hogy nappal alszok és éjjel vagyok fel?

Figyelt kérdés
Tavaly érettségiztem, most levelezőre járok, így csak szombaton van suli, ezen kívül mást nem csinálok. Sose voltam korán kelő, amikor csak tehettem minimum délig aludtam. Most ott tartok, hogy reggel fekszek le, felkelek délután 3-4kor, de ugye akkor már sötétedik, és mióta szinte aak sötétben élek nagyon rosszul érzem magam. Fejfájás, szédülés, ájulásközeli állapotok, étvágytalanság, éjjel jön meg az étvágyam és lelkileg is nagyon kész vagyok. A suli jól megy, de tanulni is éjszaka tanulok. Egyszerűen nem tudok visszállni, mert ha délelőtt fel is kelek estére annyira kimerült vagyok, hogy igaz 10kor kidőlök, de fel se kelek minimum 2ig. Attol vagyok ilyen rosszul, hogyfelborult a bioritmusom? Meg hogy szinte semmi fény nem ér? Hogy állhatnék vissza? Mikor még gimibe jártam és muszáj volt korán kelni, akkor is folyamatosan fáradt voltam és kínszenvedés volt az egész
2015. nov. 13. 22:03
 1/9 A kérdező kommentje:
Bocsánat a hibákért, telefonról írok
2015. nov. 13. 22:04
 2/9 anonim ***** válasza:
A szombatonkénti iskolán kívül nem csinálsz semmit? Családod van? Segítenek?
2015. nov. 13. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Én reggel 5-6 között fekszek és délben szoktam kelni, így semmi bajom, de ha később kelek akkor vagy rosszul vagyok vagy fáj a fejem. Lehet nálad is ez a helyzet. De persze más is lehet, nem tudom.
2015. nov. 13. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

Nem nagyon csinálok semmit, hiába határozok el bármit nem bírom rávenni magam. Van családom.

Igen amúgy, mikor még délbe sikerult felkelnem nem volt ilyen rossz, de most már nem tudok felkelni csak később.

2015. nov. 13. 22:31
 5/9 anonim ***** válasza:
Mi az, hogy nem tudsz felkelni? Nincs ébresztőóra? Vagy egy személy aki kirugdos az ágyból? Ez nem normális, oké, hogy most megúszod a levelezővel, de mi lesz ha dolgoznod kell? Eszedbe sem jutott, hogy orvoshoz menj?
2015. nov. 13. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Nem kelek fel az ébresztőre, általában délelőtt senki nincs itthon. Voltam orvosnál, semmi szervi okot nem találtak, azt kondták, hogy szimplán éjszakai ember vagyok és ennyi. De szerintem se normális
2015. nov. 13. 22:57
 7/9 A kérdező kommentje:
Mondták*
2015. nov. 13. 22:57
 8/9 anonim ***** válasza:

Igen, lehet, hogy nekem is ez a bajom.

Különben mit tanulsz?

2015. nov. 14. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Gondolom éjjeli őrnek.
2015. nov. 14. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!