Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » 21/L,5 év után otthagytam a...

21/L,5 év után otthagytam a pszichiátert és a pszichoterápiát, lehet bajom? (többi lent)

Figyelt kérdés

ilyen diagnózisaim vannak: anorexia, bipoláris affektív, borderline, szocfób, időszakos pszichotikus zavar.


1,5 hónapot töltöttem pszichiátrián és annyira kikészültem, hogy úgy döntöttem nem megyek vissza az orvosomhoz.

fel tudok épülni ezekből a betegségekből egyedül vagy egyre rosszabbul leszek? 3 hónapja nem voltam orvosnál és nem szedtem semmi bogyót. nem érzem magam rosszabbul (csak ugyanannyira rosszul, mint eddig) most üres vagyok de félek, hogy egyszercsak megint visszatér majd a fájdalom és széttép...



2015. nov. 14. 03:26
1 2
 11/12 anonim válasza:

találtál másik pszichológust?

szerintem pszichiáterhez nem érdemes fordulni, azok csak gyógyszerekre tudnak gondolni, ha meglátnak egy embert. Van olyan, hogy sokadjára találsz jó pszichológust. Talán a problémád része tudat alatt, hogy nem kérhetsz segítséget, akkor nehezebb találni. Feldmár András sokat ír olyan problémákról, amik a leírásod szerint neked vannak. Olvasd a könyveit, talán segít felismerni dolgokat. Van podcastjuk is, Agymosók.

dec. 30. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim válasza:
jan. 1. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!