Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Lehetett agykárosodásom?

Lehetett agykárosodásom?

Figyelt kérdés

Kb. 12 éves lehettem, amikor a fotelból felállva elkezdtem szédülni és csillagokat látni - ami egyébként jellemző a mai napig, alacsony a vérnyomásom. De nem múlt el, rámjött egy hányinger mire eljutottam a wc-ig minden elfehéredett, megvakultam és már hangokat se halottam. Azt hittem meghalok. Elzsibbadt mindenem és menni is alig bírtam. Utána kimentem a levegőre és lassan elmúlt, fél percig tarthatott. A szüleim nem vették komolyan, így én se vettem komolyan. Mostanában tűnt fel, hogy memória gondjaim vannak, leginkább rövidtávú. Van amikor gondolok valamire amit meg akarok csinálni, de pár mp múlva elfelejtem. Lehetett agykárosodásom oxigénhiány miatt? Néha nagyon butának érzem magam, koncentrálni se tudok hosszabb ideig semmire.

19l


2015. nov. 17. 12:53
 1/5 anonim ***** válasza:
Biztos hogy nem. Velem is van, hogy elfelejtem, hogy mit akartam, és hova indultam. ez inkább szétszórtság, és ha túl sok minden jár a fejemben, vagy valami nagyon foglalkoztat, akkor fordul elő.
2015. nov. 17. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
első válaszolóval értek egyet :) hányszor vagyok úgy, hogy elindulok valamiért pl.a konyhába és mire odaérek fogalmam sincs miért indultam :D fáradság-szétszórtság...
2015. nov. 17. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Nezesd meg a vernyomasod.
2015. nov. 17. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Tornázz sokat, leginkább izmosíts, nekem ez jött be alacsony vérnyomásra.
2015. nov. 17. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Alacsony vérnyomas simán okozhat ilyet. Nekem is szokott lenni, hogy szédülök, csillagokat látok, fehérség... stb. Napi egy kávét iszok reggel, ily a vérnyomásom okés egész nap.

A feledékwnység pedig lehet szétszortságtól, fáradtságtól, túl aok minden van a fejedben. Kérdés, hogy mennyire gyakran fordul ez elő.

2015. nov. 17. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!