Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Hogy lehetnék újra hipomániás?

Hogy lehetnék újra hipomániás?

Figyelt kérdés

Most kaptam antidepresszánst, ami még oké. De a hipománia az állítolag nem igényel kezelést, akkor miért kell mégis a hangulatstabilizálót is szedjek? 17 éves koromban volt egy hosszabb hipomániás állapotban, és legalább tudtam rendesen tanulni. Azota voltam már újra mélyen, és többet nem tudtam már olyan jól tanulni, mint akkor.


Sertralint és karbamazepint szedek.



2015. nov. 25. 20:09
 1/6 A kérdező kommentje:
Nem mindig szedtem gyógyszert. Úgyhogy a nem tudok tanulni állapotot mindenre lehet fogni, csak a gyógyszerekre nem.
2015. nov. 25. 20:13
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Hogy érted, hogy nem tudsz tanulni? A koncentrálás nem megy? Lehet ez normális csak neked szokatlan, a régi állapotodhoz képest, marmint ha kevésbé vagy aktív mint azelőtt. Szerintem ezt beszéld meg az orvosoddal.
2015. nov. 25. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
A koncentrálas is nehezen megy, meg van mikor fel sem fogom, amit olvasok.
2015. nov. 25. 20:31
 4/6 anonim ***** válasza:
Ez akár a gyógyszerek mellékhatása is lehet. Beszélj az orvosoddal.
2015. nov. 25. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Ez komoly? Már írtam, hogy nem lehet a gyógyszertől. Jelenleg megint nem szedek semmit, és ugyanolyan topának, kábultnak érzem magam, mintha be lennék drogozva.(állandóan, csak este nem). Hipomániás szeretnék lenni. Úgy voltam jól.
2015. dec. 1. 08:16
 6/6 anonim ***** válasza:

ez nem vicc, a hipománia betegség. Örülj, hogy nincs komolyabb bajod. Pontosan nem tudom, de azt is kétlem, hogy nem igényelne kezelést a hipomán " korszak". Nekem is volt, de én inkább szenvedtem tőle.

Én Amitrexet szedek 19 éve, ami mellett nincs tanulási zavarom.


A " hipomán" állapotot, el lehet érni más módon is.

2016. febr. 5. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!