Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Kiesnek órák/napok. Nem élek...

Kiesnek órák/napok. Nem élek semmilyen tudatmódosító szerrel. Mitől lehet? (bővebben lent)

Figyelt kérdés
emlékszem 1 képre, az utolsóra... aztán kiesik x óra.. fogalmam sincs, addig mit csinálok.. aztán 1 idő után megint oké minden, tudok magamról. múltkor 1 fél nap esett ki. támasztottam a fejemmel a bejárati ajtót, és ez az utolsó emlékem. utána semmi.. néztem gépen előzményeket, semmi. néztem telefont, hogy hívtam e valakit, de senkit. egyedül messengeren láttam beszélgetést, és ennyi.. de nem emlékszem rá, egyáltalán. képek viszont voltak a telefonban. éjszaka lementem és sétáltam, de semmire nem emlékszem. nem élek semmilyen tudatmódosító szerrel, az életem átlagosnak mondható. van munkám, 1.5 éve dolgozom itt, meg egy kutyám és lényegében ennyi. persze, voltak/vannak rosszabb időszakaim, elveszítettem mindent és mindenkit, ami és aki fontos volt számomra, nem ettem, csak aludtam, öngyilkos kísérletek és társai, de ennek már lassan 1 éve, már nincsenek ilyen problémáim, beletörődtem mindenbe, már nem akarok hülyeséget csinálni, nem sírdogálok esténként, csak úgy vagyok, lezártam ezeket a dolgokat.. viszont egyre sűrűbben fordulnak elő ezek a kiesések, és egyáltalán nem rémlik semmi. legutóbb 2 nap esett ki teljesen, amikor dolgoztam is. munkatársak szerint a munkámat rendben végeztem, annyi, hogy fáradtnak tűntem, látták a szemeimen, az arcomon, és nem nagyon beszéltem senkivel. nekem ebből semmi nem maradt meg. közben még egy ajánlott küldeményt is átvettem a lakásomon, ami szintén csak 2 nap után jutott el a tudatomig. kimerültnek nem mondanám magam, az átlag 7-8 óra alvást tudom tartani, különösebb trauma sem ért mostanában. milyen orvoshoz célszerű egyáltalán ezzel elmenni? kicsit aggasztó, valószínűleg valamilyen pszichés dolog lehet, de nem tudom, miért most kezdődött.. és már nem tudom, mit csináltam és mit nem.. ismerősöknek is elég kellemetlen magyarázkodni. 23/L
2015. nov. 26. 23:54
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
egyedül élsz egyébként?
2015. nov. 27. 00:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 A kérdező kommentje:
igen, egyedül. néha átjött egyik ismerősöm, csak beleunt, hogy valamit megbeszéltünk, én meg nem emlékeztem arra sem, hogy itt volt, nemhogy arra, hogy mit mondott.. de ő sem vett észre különösebb dolgot rajtam, csak annyit, hogy csendesebb voltam, mint egyébként, meg 1x nem akartam beengedni a lakásba, viszont nekem ez is kiesett.
2015. nov. 27. 01:04
 13/14 anonim ***** válasza:
ez semmiképp sem jó. lehet, hogy valami énvédő mechanizmus, sok volt a trauma az életedben. szerintem minél előbb menj dokihoz. megjegyzés: ha egy mód van rá, akkor az agyadat ne CT-vel, hanem MR-rel vizsgáltasd meg (már ha ezt felajánlják egyáltalán)
2015. nov. 27. 01:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
Csodálom, hogy eddig nem mentél orvoshoz. Ma kérj időpontot (ha bejelentkezéses). Ha meg nem, akkor hétfőn menj el.
2015. nov. 27. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!