Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Xanaxos kúra jó erre a helyzetre?

Xanaxos kúra jó erre a helyzetre?

Figyelt kérdés
Múlthét szombaton mikor bejött a hidegfront nagyon rosszul lettem. Szédültem és a vérnyomásom ingadozott. Xanaxtól jobban lettem de nem teljesen. Azóta amikor kint vagyok a hidegben, szédülök és ingadozik a vérnyomásom függetlenül attól hogy gyalogolok vagy biciglizem. Amikor beveszem a xanaxot jobban vagyok. Voltak másfajta rohamaim korábban de azok elmúltak. Nem akarok függő lenni, úgytudom több hónap folyamatos használat után lesz függő az ember.

2015. nov. 28. 14:10
 1/6 anonim ***** válasza:
A Xanax mindenre jó, és semmire. Valójában nem segít semmin, csak javítja az általános közérzetet, ezért minden bajt nehezebb elviselni. Xanax-szal (ill. bármilyen Alprazolam alapú gyógyszerrel) "kúrálni" olyan, mint tűzveszély ellen elvágni a tűzjelző vészcsengő zsinórját.
2015. nov. 28. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
ezért minden bajt *könnyebb elviselni
2015. nov. 28. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
teljesen igazad van tisztában vagyok vele, csak addigra gondoltam ameddig kikopik belőlem ahogyan a többi, tudom mi a központi probléma: nincsen úgy barátom aki olyan lenne mint én akivel megtudnám osztani, mindent ez a probléma, legyen barát vagy barátnő
2015. nov. 28. 21:29
 4/6 anonim ***** válasza:
47%

Ugyanez van itt is. Senkivel nem tudok beszélni a problémáimról, senki nem keres, a barátok eltűntek, barátnőm sose volt.


Hát eszem a gyógyszert marékszámra, miért ne? Legalább egy kis békét, megnyugvást találok ebben a rohadt szemét életben.

2015. nov. 30. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Mennyi Xanaxot szedsz? A mennyiségtől is függ, hogy függő leszel, vagy nem. Egyébként a hidegfront hatására az erek szűkülnek és ez felnyomhatja a vérnyomásod. Relaxációs gyakorlatot csinálj rendszeresen, és légzésgyakorlatot is.
2015. nov. 30. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Nem szedem rendszerességgel, csak azért van nálam mindenhol hogy biztonságot nyújtson a tudat hogy van nálam, a napokban enyhültek a tünetek, de a nagy bizonytalanság érzet meg maradt :S
2015. nov. 30. 23:21

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!