Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Magányos depresszió lenne?

Magányos depresszió lenne?

Figyelt kérdés
az első barátnőmmel 1 éve szakítottunk, mint kiderült nagyon sokat hazudott és emiatt nagyon rossz kedvem lett. akkor barátaimmal elmentem bulizni motorozni meg elhülyéskedtünk kint és akkor nem járt az eszembe így lassan elfelejtettem a dolgot. utána lett megint egy barátnőm akivel szintén így jártam. a helyzet ugyan az lett csak a barátaim akikkel akkor jól elvoltam mind szerzett magának egy csajt és most nincs kivel bulizni, hülyéskedni. magamban érzem magam, unatkozok. több barátom nem igazán van. lányokkal ismerkedni most nem akarok egy darabig.. ez depresszió lenne? mit csináljak hogy ez elmúljon?

2015. dec. 1. 20:42
 1/2 anonim válasza:
Nincs depresszió. Itt arról nem beszélhetünk még. Egyszerűen unod a fejed. Kedves kis izé. Ha, eddig valaki nem mondta volna a magyar nők többsége egy házisárkány, v. egy hülye pitsa. Szerelmet ígérnek, s ehelyett, mikor már bízol s szereted, elhagynak. Ritka a kivétel. Én is undorodom a fajtámtól. :D Tessék valami hobbit, elfoglaltságot keresni. Az majd bevonzza az értelmes csajokat az életedbe. Azok észreveszik, ha egy normális srác társat' keres magának. Olvass, járj moziba, színházba, ha teheted. Sok szép lányt láttam már ilyen helyeken is. És aki érdeklődik, az rossz ember nem lehet. Tanulj. Ne aggodalmaskodj a múltadon, egy csettintés az egész, és minden ilyen sz.rságot le tud küzdeni az ember. És az szerintem nem barát, aki nem kedvel annyira, hogy a magánélete mellett a barátjával is foglalkozzék.
2015. dec. 1. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
igen én is nagyot csalódtam bennük mert mióta barátnőjük van szinte nem is létezek nekik. remélem hogy tényleg csak unalomról van szó mondjuk az biztos, hogy unatkozok mert dolgozok de itthoni munkám van. programozó vagyok így hát iskolába nem járok és egyáltalán nincs a környezetemben lány meg emberek se szinte. mikor még bulizni jártunk akkor más volt dehát az kilőve
2015. dec. 1. 20:55

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!