Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Depressziós férfiak! Volt...

Depressziós férfiak! Volt valakinek olyan tünete a depresszió alatt, hogy a nemi vágy jelentősen csökkent, és ha sexelt is, az orgazmus érzése teljesen hiányzott a végén? (úgy értem magömlés van, de orgazmus nincs)

Figyelt kérdés
2015. nov. 30. 09:17
 1/2 anonim ***** válasza:
Én már négy éve vagyok depressziós és amiket szedtem gyógyszert (cipralex, velaxin) azok mind megölték a nemi vágyamat! A depresszió önmagában KIZÁRT HOGY POTENCIAZAVRT OKOZNA!
2015. nov. 30. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 SFMira válasza:

Halihó!

A depresszió elvileg önmagában is okoz libidó csökkenést,merevedési zavart, ez IS tünete lehet.A depresszió hosszú és keserves folyamat,viszont nem az első tünete a nemi vágy csökkenés,annak más jelét fogod észrevenni pl antiszocializáció, étvágytalanság,indokolatlan fáradtság és gyengeség,teljes érzelmi érdektelenség, letargia stb.

2017. ápr. 15. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!