Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Ez gyerekfóbia lenne? Tünetek...

Ez gyerekfóbia lenne? Tünetek a kérdés alatt.

Figyelt kérdés

18 éves lány vagyok.Ha meglátok egy gyereket egyből valami utálat fog el de csak ha kisbabát látok a nagyobb kislányok meg irritálóak számomra a kisfiúkat viszont "szeretem" a fiú babákkal meg kisgyerekekkel nincs annyira bajom csak a lányokkal. Ez lehet gyerekkori rossz élményhez kötni?


Kiskoromban mindig babázni kellett a szomszéd lánnyal és én nagyon utáltam már babázni vele és most felnőttünk és szoktam őt látni buszon is beszélgetek vele de még mindig bennem van hogy milyen idegesítő.

Lehet emiatt nem szeretem a babákat? Mèg saját gyereket se akarok de a párom akar 2 éve együtt vagyunk nagyon jól megvagyunk anyós após jelöltekkel is nagyon jól elvagyunk szóval kellene gyerek de még vagy 10 évig tuti nem kell. :/ Főleg hogy 10 ismerősöm velem egykorúaknak már gyerekük van...kiakasztó.



#fóbia #Gyerekfóbia
2015. dec. 2. 04:54
 1/1 anonim ***** válasza:

Engem is "kötelezett" anyám, hogy a húgommal barbizzak...mindig sírtam, ha babázni kellett. Utáltam a babákat, csak Lego-val és matchboxszal játszottam.


De nem lett fóbiám a gyerekektől, sőt, 25 hetes terhes vagyok :)

Nálad valami más baj van, hidd el. Valószínű még fiatal vagy. Én vasárnap (nov 30) töltöttem a 33-at, 18 éves koromban a továbbtanuláson kívül nem sok minden érdekelt, nemhogy a gyermekvállalás. Azért vannak ilyen "tüneteid", mert még fiatal vagy. Nem vagy érett hozzá.

2015. dec. 2. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!