Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Miért érzem azt hogy a helyemb...

Miért érzem azt hogy a helyemben az emberek 95%-a már rég öngyilkos lett volna?

Figyelt kérdés
Én rendkívül kitartó vagyok, ezért még nem lettem öngyilkos, csak leszek.

2015. dec. 5. 19:30
 1/10 anonim ***** válasza:
Mi a problémád?
2015. dec. 5. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
84%
Mert azt hiszed másoknak könnyű, pedig ez nem igaz.
2015. dec. 5. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim válasza:
54%
Azért írd le, hogy mi az ok. Most nem akarok varázsló lenni, de kb. millió százalékban fogadnék, hogy a Te helyzetedet egy napon sem lehetne említeni az enyémmel.Te csaj sajnálatod magad!
2015. dec. 5. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
33%

Talán igazad van, talán nem, sokan öngyilkosok lettek már, sokan nem, mint én is akartam a fa*z templomba járó bzi apám miatt, de nem történt meg, de 1X megölöm tuti.

AMI A LEGFONTOSABB. HÜLYÉK ÉS IDEGBETEGEK MIATT NE LEGYÉL ÖNGYILKOS MEG NŐ MIATT SE!

2015. dec. 5. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim válasza:
41%
Az öngyilkosok csak sajnáltatják magukat..mint ahogy most te is..mindenkinek megvannak a saját maga problémái,van akinek kisebb van akinek nagyobb és ez attól is függ hogy ki hogy éli ezt át.Ha öngyilkosság jár a fejedben próbáld magad meggyőzni arról hogy erős vagy,és nem futamodsz meg ettől a világtól.Lehet ez csak egy nehéz korszak az életedben és ha megmutatod hogy te igenis képes vagy ezt át élni akkor jön egy jobb idő.Próbáld megoldani a problémáidat ha ez nem sikerül javaslom keress fel egy pszihológust amíg nem késő.
2015. dec. 5. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
34%

Te kerdezo.

Elarulok egy titkot. Ha problemad van, akkor ne kitarto legyel, hanem old meg a problémad.

2015. dec. 5. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Első vagyok. Nagyon sok gondolat cikázik a fejemben, tudod az én Édesapám pont ma 4 hónapja, hogy öngyilkos lett.. nem is tudnék most erre mit írni Neked, annyi gondolat van a fejemben. De az biztos, ez nem megoldás semmire! A életed többet ér bárminél és bárkinél.
2015. dec. 5. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Azért érzed így, mert depressziós vagy.


Amúgy ismerős érzés, én is így vagyok vele. Nyilván van akinek rosszabb a helyzete, de úgy átlagban az emberek jobb helyzetben élnek nálam jóval.

2015. dec. 6. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim válasza:

De miért nem írod meg, hogy mi a probléma?

Csak ne valami pasis dolog legyen, mert azért még szomorkodni sem érdemes.

2015. dec. 6. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Hidd el,ezt nekem is sokat mondták, hogy hogy birom még. Viszont tegnap mindent elvesztettem, ami számomra fontos volt, és semmim sem maradt... Nálam is csak egy út maradt.
2015. dec. 10. 06:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!