Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Mi történik akkor ha egy...

Mi történik akkor ha egy depressziós vagy egy pánikbeteg nem kap segítséget illetve támogatást?

Figyelt kérdés
Van olyan opció, hogy nem lesz öngyilkos?

2015. dec. 7. 19:35
 1/5 anonim válasza:
Én pont ebben a helyzetben vagyok, és pszichiáterhez jelenleg nem tudok elmenni, barátaim nincsenek akiknek elmondjam a gondjaimat, csak gyűlik és gyűlik bennem a sok gond és feszültség, így általában az öngyilkosság jár a fejemben mostanában
2015. dec. 7. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Éppen én sem lettem öngyilkos, úgyhogy van ilyen opció.
2015. dec. 7. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
A 2 eléggé nem ugyanaz. Pánikbeteg nem lesz öngyilkos, depisnél előfordulhat.
2015. dec. 7. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
3. Válaszoló: Szerintem ha egy pánikoson teljesen eluralkodnak a rohamok, és nincs ki segítsen neki, akkor érezheti úgy, hogy inkább meghal minthogy mégegyszer átéljen egy olyan.helyzetet Hiába tudja az ember, hogy a pánikroham nem öli meg az az érzés ami akkor van szörnyű. Leírhatatlanul szörnyű.
2015. dec. 7. 21:12
 5/5 A kérdező kommentje:
1. Válaszoló: Átérzem de kérlek ne tedd meg!
2015. dec. 7. 21:14

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!