Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » 7 évig munka- és tanulásképtel...

7 évig munka- és tanulásképtelen voltam mentális betegség miatt, ezt megértenék az emberek?

Figyelt kérdés
Ha mondjuk sikerülne meggyógyulnom, mit mondjak másoknak, miért van, hogy 25 évesen csak érettségim van, és sose dolgoztam? Egy pokol volt az elmúlt 7-8 év, ha képes lettem volna rá, inkább betegre dolgoztam volna magam, nem én akartam így.
2015. dec. 9. 13:30
 1/5 anonim ***** válasza:
0%
Nem, és miért kéne a munkaadódnak megértenie?! Semmi köze hozzá, sőt, ha olyan ember, akkor fel sem vesz - valahol jogosan.
2015. dec. 9. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Attól függ, hogy milyen munkakörbe és hová szeretnél dolgozni menni.
2015. dec. 9. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Igen, az emberek megértenék. Olyan munkát keress, amit el tudsz látni.
2015. dec. 9. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Van, aki megértené, és sajnálná. Lenne, aki csak sajnálna, hogy mennyit szenvedtél. És lenne, aki sajnos nem értené meg, mert a mentális betegséget nem veszi komolyan, és nem értené meg, hogy ugyanannyira nem tudtál fejlődni, mint az, aki 8 évig bezártságszindrómától szenvedett, és nem tudott kommunikálni. De mostanra már jól van.

[link]

2015. dec. 9. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Akik mentális betegségekben szenvednek, megértenék, a többiek nem. Ezt tapasztalatból mondom. Az ilyen betegségekben szenvedőket csak azok értik meg, akik benne vannak, úgyhogy én teljes mértékben megértelek. Szociális foglalkoztatót, ha van a közeledben ilyen, esetleg próbáld meg, ott alkalmaznak ilyen embereket.
2015. dec. 9. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!