Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Ingerszegény, fásult, kedvtele...

Ingerszegény, fásult, kedvtelen ember mihez kezdjen?

Figyelt kérdés
Úgy gondolom, hogy az egész életemet elrontottam. Most ott tartok, hogy semmihez nincs kedvem, senkivel se akarok beszélgetni, mert nagyon nehezen értem/értetem meg magam. Az "elmaradottságom" miatt egy életen át rajtam lesz a depresszió, képtelen leszek munkát válalni is, egy szenvedés az egész életem, sokszor érzem úgy hogy meg kéne hogy haljak, most még úgy féken tartom magam, de egyszer mindenféle gátoltságnak vége lesz.
2015. dec. 11. 20:22
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Sport!
2015. dec. 11. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Szerintem semmin nem változtatna, esetleg fizikálisan
2015. dec. 11. 20:38
 3/6 anonim válasza:
kor nem?
2015. dec. 11. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:
Ha megélhetéssel gondjaid vannak akkor rossz a helyzet, ha azzal nincs akkor: nézz japán táncoló éneklő idolokat
2015. dec. 11. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

A sport segítene a depressziódon is. Szedjél még Magne B6-ot, az is segíthet.

Ingerszegény a környezet? Legyen színes!

Gondolj arra, hogy ha a tavasz el is marad, akkor is lesz nyár.

2015. dec. 11. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Próbáld megbocsátani magadnak, és hamar ébresztő, éld, élvezd ami még a tiéd. Igen, a testmozgás, a sport jó lehet, válassz olyat amiben kedved tudod lelni. És tegyél irányíts mindent úgy, hogy az jó legyen! Ne add fel! Még nincs vége.
2015. dec. 13. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!