Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Pszichológushoz forduljak?

Pszichológushoz forduljak?

Figyelt kérdés
Van egy elég komoly szerelmi problémám ami eléggé kihat az egész életemre teljesen kész vagyok lelkileg 0 vagyok nem tudok aludni,enni,sportolni rengeteget sírok férfi létemre egész nap ezen jár az eszem...

2015. dec. 13. 01:43
 1/4 anonim ***** válasza:
Szerintem jó dolog kibeszélni valakinek az érzéseidet. Van olyan családtagod, vagy közeli barátod akivel meg tudnád osztani a problémádat?
2015. dec. 13. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Az a baj hogy ez olyan dolog amit épp nem mármint lenne kivel de nem jó ötlet inkább.
2015. dec. 13. 22:25
 3/4 anonim ***** válasza:
Akkor viszont tényleg érdemes lehet szakemberhez fordulni. De olyanhoz, aki jó; ha nem mersz valakit megkérdezni, hogy tud-e ajánlani jó pszichológust, akkor érdemes szerintem az interneten utánakeresni/utánanézni hogy ki az aki jónak tűnik. Sok sikert kívánok a probléma megoldásában! (1. voltam)
2015. dec. 15. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Koszonom.
2015. dec. 15. 23:08

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!