Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Ezzel a problémával pszichológ...

Ezzel a problémával pszichológushoz forduljak?

Figyelt kérdés
Az lenne a problémám, és mostanság egyre gyakrabban fordul elő, hogy taszít mások kedvessége. Ha kedvesen közelednek felém, ilyenkor nagyon rossz, gonosz gondolatok jutnak eszembe az illetővel kapcsolatban. És az a durva, hogy a családtagjaimmal kapcsolatban is ezt érzem. Valakinek volt már hasonló tapasztalata? Mit tegyek? 21/F
2015. márc. 7. 23:55
 1/3 anonim ***** válasza:

szerintem igen,ne vard meg, meg rosszabb lesz. talan most meg konnyen kezelheto.

jobbulast. :)

esetleg azon gondolkozz el elotte,hogy mi valthatta ezt ki? nem lehet, hogy csalodtal valakiben?

2015. márc. 8. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Engem is taszít, sőt felidegesít ha azt mondják "szép vagy". Nem hinném, hogy pszichiáterhez kell menned ezzel. Nálam a sok csalódás hozta ezt ki. Mikor emberekben csalódom. Utána ha valaki kedves vagy dícsér, felidegesít, és az van bennem, hogy most te mit dícsérsz, mikor az meg közölte, hogy nem kellesz? Csak hátsó szándékot érzek a kedvességben ... sokszor az is.

Mindig azt mondtam, hogy az emberek alapvetően jók, de ez megdönteni látszik. Nem azok!

2015. márc. 8. 03:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Igen, ez komoly önértékelési problémára vall, pszichoterápiával jól kezelhető.
2015. márc. 8. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!