Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Ez depresszió lenne, mennyire...

Ez depresszió lenne, mennyire komoly?

Figyelt kérdés

Nem vagyok már tinédzser, aki bebeszéli magának, hogy az egész világ rossz, szóval nem erről van szó. (tinédzserként nem is nagyon éreztem ilyet soha)

De most eléggé békéletlen vagyok a jelenlegi életemmel. AMúgy is sokszor rosszkedvű vagyok, és általánosságba boldogtalan, de most szembesültem valamivel ami nagyon lehozott. Nem mintha eddig nem tudtam volna róla, csak most így "bele villogott az arcomba" úgymond a dolog. Még pocsékabbul érzem magam, feszülést érzek a mellkasomnál. Ezelőtt soha nem tapasztaltam ilyet. Talán szakemberhez kéne forduljak? Nem szándékszom antidepresszánssal tömni magam.


2015. dec. 13. 23:51
 1/1 anonim ***** válasza:
A depressziónak mindig van tünete. Az általános rosszkedv lehet kezdődő depresszió de azért ez ennél egy komolyabb betegség. A mellkasi probléma inkább pánikbetegrése utal. Akkor érdemes szakemberhez fordulni ha már befolyásolja az eleteted a probléma. Természetesen antidepresszánst fog felírni, más gyógymódra nincs kapacitásuk, kivéve a magán orvos aki viszont egy vagyon.
2015. dec. 14. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!