Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Segítség! Dühkezelési probléma...

Segítség! Dühkezelési probléma, vagy valami más?

Figyelt kérdés

Észrevettem egy ideje,hogy mikor valaki nagyon felbosszant,vagy csak szimplán irritál,akkor erős késztetést érzek arra,hogy oda menjek hozzá,és brutális kegyetlen módon megöljem.

De ha képzeletben is teszem azt veszem észre,hogy megnyugszom.

Nem tudom,hogy mennyire normális ez.

Mi van,ha egyszer tényleg nem bírom vissza fogni magam,és nem csak a képzeletemben fogom megtenni ezeket a dolgokat?


2015. dec. 14. 18:05
 1/2 anonim ***** válasza:
Haveeer kajak csinálj valamit! Ajánlom változtass a világnézeteden, tanulj türelmet. Engem nagyon nehéz annyira felidegesíteni hogy ne röhögjem ki az illetőt. Hallgass megnyugtató zenéket, igyekezz stresszmentesebben élni, és ha nem vagy konzervatív, ajánlom a spanglit. A legkeményebb idegbetegekből is mosolygó kisgyerek lesz tőle.Persze csak mértékkel, mint mindent!
2015. dec. 15. 06:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Ismerős...sajnos. Én speciel kiírtam magamból anno, hogy milyen módszerrel ölném meg az illetőt. Valamennyire segít, meg lehet, hogy csúnya dolog, de nézd le, képzeld azt, hogy te egy istenség vagy hozzá képest és gusztustalan élőlényekhez te nem nyúlsz hozzá.
2016. jan. 13. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!