Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Mit lehet tenni a söttéttől...

Mit lehet tenni a söttéttől való félelem ellen? Felnőtt korban normális az ilyen probléma?

Figyelt kérdés
19 éves vagyok én nagyon félek a sötétben már gyerekkorom óta. Tudom, hogy nincs ott semmi mégis úgy érzem mintha halálos veszélybe lennék a sötétben , mintha valami figyelne és üldözne. Ha este kimegyek sétálni akkor nincs akkora baj, mert a kint nem félek annyira, bár ott is inkább a világosabb helyeken szeretek lenni. Mikor este pl. Kimegyek WC-re menekülök a fény felé, mert megnyugtat. Nagyon zavaró ez a probléma, mert nagyok cikinek tartom, hogy ilyen idősen félek a sötétben

2015. dec. 13. 06:16
 1/3 anonim válasza:
Mindenki fél tőle egy kicsit, mert hát nem látod, mi van ott. Nekem az segített, hogy haverokkal kimentünk az éjszaka közepén egy elhagyatott helyre, ami még nappal is veszélyes, és tuleltuk. Javaslom, hogy te is menj ki, vagy egy éjszakát legyél sötétben. Megszokod, hogy semmi veszélyes
2015. dec. 13. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
Amit le írt az előző az tenyleg hatásos, rajtam is sokat segített mindenkinek tudnám ajanlani aki fél a sötétben
2016. jan. 9. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Nem visznek el a szarvas ördögök nyugi :)
2016. febr. 23. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!