Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Fáradtság lenne?

Fáradtság lenne?

Figyelt kérdés

Az elmúlt napokban észrevettem magamon, hogy kevésbé teljesítek jól. Néha kissé elbambulok. A legutóbbi bevásárlásnál szépen pakoltam a szalagra az árukat, de mivel nem volt hely, leálltam a pakolással, amíg előrébb megy a szalag. Elbambultam, a szalag már haladt előre, majd kis idő múlva egy másik vásárló szólt, hogy "pakoljon fiatalember, mert megy a szalag!" Majd pakoltam tovább.

Egy másik eset: Valamelyik délelőtt folyamán megnéztem a TV-újságot, hogy milyen filmeket fognak sugározni aznap délután. Elterveztem, hogy megnézem a kiválasztott műsort. A nap telik. Megebédelek, tevékenykedem tovább, majd a film kezdőidőpontja után pár órával(!!!) ránézek a faliórára és megdöbbenten rájövök: x időpontban, a film kezdetekor elfelejtettem bekapcsolni a TV-t. Ebből 2 következtetést tudok levonni. 1. A film nem volt érdekes számomra - ez az állítás viszont hamis, mert a kedvenc filmjeim közé tartozik. 2. Elfelejtettem, hogy meg akartam nézni a filmet, ezért nem kapcsoltam be a TV-t.

Fáradtságra gyanakodom. Szerintetek mi állhat a dolgok hátterében? Mivel lehetne karban tartani a memóriát?

Fiatal vagyok, tanulok és nemsokára vizsga.



2015. dec. 20. 18:57
 1/2 Adam_Hack ***** válasza:
ez normális. öregszel. Velem is előfordul néha, multkor például odaálltam a platnis kályha mellé piritoskenyeret sütni, és mikor elkészült és megettem, akkor jutott eszembe, hogy elfelejtettem megrakni a tüzet.
2015. dec. 20. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Pedig még a 30-at sem léptem át, jóval előtte vagyok!
2015. dec. 20. 19:14

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!