Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Ez milyen alvászavar? Mit...

Ez milyen alvászavar? Mit tudnék ez ellen tenni?

Figyelt kérdés

Nagyon megnehezíti az egész napjaimat.

Régóta van alvászavarom (későn alszok el, néha felkelek éjszaka,korán kelek, )de eddig nem éreztem magam ilyen bődületesen fáradtak,tompának magam napkozben meg reggelente. Viszonylag már nem olyan nehezen megy az elalvás mint régen. Az egész éjszakát végig alszom, viszont a korán kelés megmaradt Neha. De mégis pär napja reggelente olyan tompa,kómás rosszul vagyok hogy azt leirni nem tudom. Nem tudom mit tehetnék ezzel, nagyon zavar, nagyon rossz. Lehetséges e az hogy újonnan kialakúlt pánikbetegségem miatt van ez? Valami amitől elmulasztatom ezt? Valami házilagos dolgok. Teák vagy nem tudom. Valami ami felélínkít , hogy ne legyek nagyon rosszul. Még valami, ez pár minden napja így megy.

Segítségetek köszönöm!

16/L



2015. aug. 10. 16:20
 1/4 _Girl_ válasza:

Szerintem lehet a pánikbetegség miatt. Nekem állandó szorongás miatt lett depresszióm, de már kigyógyultam (szedtem gyógyszert rá, de már elhagytam), és még így 2 hónap után van, hogy nagyon fáradt vagyok napközben, vagy fáj a fejem (ami ugye depresszió alatt is volt), de persze ez lehet már miatt is,de vitaminhiányom nincs.

Szóval szerintem a pánikbetegséget kellene megszüntetni, orvoshoz fordulni stb.

2015. aug. 10. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Ajaj... Ettől féltem, hogy a pánikbetegség miatt...:(

Köszönöm a válaszod!

Még jöhetnek válaszok!

2015. aug. 10. 21:25
 3/4 anonim ***** válasza:
Buta kerdes de vernyomasod rendben?
2015. aug. 11. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:

Alvászavar / Stressz?

Ezt a videót nem tudod elalvás nélkül végignézni! :)


https://www.youtube.com/watch?v=Qq1g9R2i6C0

2016. febr. 4. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!