Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Ez már depressziónak számít?...

Ez már depressziónak számít? Nem értem mi van velem

Figyelt kérdés
Hol is kezdjem.. Néha úgy érzem mindenkit utálok/gyűlölök körülöttem,még azt is,akit szeretek, de olyan szinten hogy azt kívánom bár nem ismertem volna meg, vagy bár nem élne velem együtt egy házban,és bár lennék egyedül..Mégis folyton magányos vagyok. Nincsenek barátim,rájöttem hogy mind érdekbarátok voltak,és nem érdekeltek,most mind azok piszkálnak,csak azért "szerettek" mert megpróbáltam megfelelni nekik,és úgy minden okés volt.Mindenki leszól, az apám utál. és ezt nem egyszer mondta már nekem. a suliban folyton piszkálnak, ráadásul még a jegyeim se jók,nem tudom mi lesz ebből. legszívesebben egész nap a szobámban lennék.nem járok sehova..nem szeretek kimenni az utcára.. úgy érzem mindenki azt nézi milyen csúnya vagyok, múltkor is el elájultam a boltban, az is lehet hogy pánik roham volt. nagyon-nagyon sokat szorongok,és éjszakákat sírok át,már a öngyilkosság is eszembe jutott,meg a vágdosás is egyre jobban vonz.. úgy érzem nem ebbe a világba tartozom, sehol nem találom a helyem. közösségben is magányosnak érzem magam. szóltam anyunak,de nem tett semmit. azt mondja ez nem depresszió,persze nem az egészet mondtam el. a válaszokat előre is köszönöm! lehetőleg értelmeseket, de aki azt írja hogy hisztis p*csa vagyok,azt is teljesen megértem. :| 14/L

2015. dec. 21. 21:41
 1/8 anonim ***** válasza:
Szerintem mond el anyudnak de most ne hagyj ki semmit.
2015. dec. 21. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Fordulj pszichológushoz. Egyedül nagyon nehéz megbirkózni a depresszióval.
2015. dec. 21. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Olyan nehéz anyukámnak erről beszélni.. nem tudom miért, és mondtam már hogy el kéne mennem pszihológus-hoz de azt mondta ez csak egy kis rossz kedv,majd el múlik. És nem merem felhozni a témát, mert tudom megint ugyan ezt mondja.:\
2015. dec. 21. 21:57
 4/8 anonim ***** válasza:
Hát ez eléggé úgy nézki, hogy depressziós vagy. Persze elvileg a kamaszkor olyasmi, mintha kicsit depressziós lennél, de az emberek nagy többségének nem jutt eszébe az öngyilkoság.
2015. dec. 21. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Próbálj meg kitűzni magad elé mindig 1kis célt amit meg is valosítasz így megjön az életkedved legjobb gyógyszer a depresszióra
2015. dec. 22. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:
mintha magamat olvastam volna.
2015. dec. 22. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
:S
2015. dec. 23. 21:58
 8/8 Eszti1209 válasza:
Figyelj a vagdosas nem megoldas hidd el egy éve csinalom semmi értelme, takargathatod a hegeidet es nem lesz jobb ráadásul en alig tudok leszokni rola. Ha olyan van akkor még cikizhetnek a sebeidért mert nem tudjak ez milyen..ismerős a helyzet ha van kedved irj nyugodtan:) 15/L
2015. dec. 27. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!