Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Ez depressziónak. Számít?

Ez depressziónak. Számít?

Figyelt kérdés
Minden nap sírok, gyakran könnyes szemmel alszok el. Többször megfordult a fejemben az öngyilkosság gondolata, úgy gondolom ezzel megoldanám a problémáimat. Nem tudok teljes szívből nevetni. Csak ülök a szobámban, csendben, egyedül, és a falat bámulom. Szüleimmel való kapcsolatom is megromlott (nem az én hibámból).Az emberek körülöttem ebből semmit nem látnak. Nem, nem vagyok emo. (15/L)
2015. máj. 2. 13:53
 1/5 A kérdező kommentje:
Elírtam a kérdést: Ez depressziónak számít?
2015. máj. 2. 13:54
 2/5 anonim ***** válasza:

Ha már sírsz és pörög az agyad és a falat nézed és nem csinálsz semmit ez már az!


Ha néha lenne bánatod de elfoglalnád magad és csinálnál valamit ami leköt és nem agyalsz az már nem nevezhető annak.

Ebben a korban normális az hogy valaki befordul mert ilyenkor ugye serdülsz hormonok tombolnak benne, valószínű nincs barátod, meg barátaid sincsenek és egyedül érzed magad, pedig mehetnéked lenne. Itt a megoldás az lenne hogy össze szednéd magad és elmennél mondjuk sportolni, meg társaságba. Én nekem a legjobb lány barátom is ilyen volt mint te. De rávettem arra hogy mozduljon ki velünk és jött is mindig amikor első unszolás után nehezen eljött, és annyira jól érezte magát hogy utána jött mindig, és így szépen lassan 3 év után helyre jött teljesen lelkileg, megismerte a jelenlegi barátját akivel már 5 éve vannak együtt. Jár dolgozni, vannak külön barátai, van élete.

2015. máj. 2. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Igen,eléggé valószínű.Menj el pszichiátriára kivizsgálásra,hátha mondanak valami okosat. ;)
2015. máj. 2. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
egy depresszios nem sir
2015. máj. 2. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

" egy depressziós nem sír". Ez hülyeség... Még ha tapasztalatból is beszélsz akkor is gondolhatnád, hogy nem mindenkinél ugyan olyan...

Kedves kérdező! Szerintem töltsd ki ezt: drpincze.mindenkilapja.hu/html/19212631/render/depresszio-teszt

2015. máj. 2. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!