Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Ettől nem számítok elmebetegne...

Ettől nem számítok elmebetegnek vagy skizofrénnek ugye?

Figyelt kérdés
Magamba beszélni alapból szoktam,ez nálam úgy zajlik mintha tényleg egy élő emberhez beszélnék.Van amikor úgy csinálok mintha egy rádióba beszélnék,stb mindent nem írok le mert nekem néha már fura.Járok pszichológushoz,de ezt neki sem mondtam még el.
2015. dec. 23. 23:17
 1/2 anonim válasza:
Tök normális. Én pl. dolgozatok közben szoktam motyogni. Egyszer rá is basztam, mert a tanár azt hitte, hogy súgok a padtársamnak. :D De néha otthon is beszélek magamban. Nyugi, ez csak egy rossz szokás! Az a fontos, hogy ha észreveszed, akkor hagyd abba! Nem muszáj beszélned, végig is gondolhatod magadban. Remélem, segítettem.
2015. dec. 23. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Deee... tokere zizzentseg. :P Es? Teljesen menonek hangzik. :)

Egy tanacs: szerezzel be egy bluetooth-os headsetet, es jarkalj abban. Igy aki lat azt hiszi, telefonalsz :)

2015. dec. 24. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!