Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Nehéz elfogadnom hogy introver...

Nehéz elfogadnom hogy introvertált vagyok és ez által jogos a halálvágy?

Figyelt kérdés
Sok ideig nem tudtam miért is vagyok csendes társaságba, miért kerülöm, ill. miért nehéz az ismerkedés stb... Erre magamtól jöttem rá.
2015. dec. 31. 01:08
 1/4 anonim válasza:

Ne gondolkozz marhaságokon , inkább találd fel magad , az élet rövid a halál örök .

Tehát használd ki ezt a kis időt értelmesen....

2015. dec. 31. 01:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Amíg nem jöttem a gyk-ra, sosem gondoltam, hogy introvertáltnak lenni olyan rossz... Az a rossz, ha introvertáltként extrovertáltan kell élned vagy fordítva, mert az fárasztó s nem kellemes. Oké, megvannak az előnyei, ha valaki társasági ember, de hasznos és az életet élvező lehet egy introvertált is... Gondolom, akkor van gondja az introvertáltnak, ha igazából vágyik extrovertáltnak lenni, bár ezt már nem biztos, hogy tudom követni... Én extrovertált lehetek, de van bennem hajlam az introvertáltságra, az elmúlt éveimet viszonylagos remeteségben töltöttem, embert alig látok, ami jó, de kissé hiányérzetem van s nem elég széles az életem... Vannak sokkal komolyabb problémáim is (pedig ez se semmi), de halálvágy? Az azért eléggé durva lenne...
2015. dec. 31. 01:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Az introvertáltság nem betegség, csak annyit jelent hogy az egyedüllét tesz kiegyensúlyozottá az emberek társasága pedig egy idő után lefáraszt.nagyon sok introvertált ember van, csak érthetően nehezebb velük ismerkedni, de biztosan menni fog.
2015. dec. 31. 01:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Én introvertált vagyok és utálnék extrovertált lenni. Így szeretem magam, ahogy vagyok és az ismerőseim is így fogadnak el. Megszokták, hogy ritkán dumálok, szükségem van minden nap bizonyos mértékű egyedüllétre és még sorolhatnám. Nekem így tökéletesen megfelel.
2015. dec. 31. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!