Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Vagdosást hogyan kezeljem?...

Vagdosást hogyan kezeljem? Menjek pszichológushoz, hogy segítene?

Figyelt kérdés

Az az igazság, hogy már voltam pszichológusnál, pár hónapig jártam, még pszichiáterhez is elmentem 2-3 alkalommal, mert oda is kellett (volna) mennem. Ezek után jól lettem, nem volt semmi gondom, és nem is mentem vissza pszichiáterhez soha többet, se a pszichológushoz. Mondtam hogy jól vagyok, és úgy érzem nincs szükségem rá, ezzel jöttem el.

Azóta eltelt egy év, és már nem közel sem vagyok olyan jól. Vagdosom magam, ami nagyon ciki ennyi idősen (24 vagyok), és ezt nem tudom hogy mondanám el, abba kéne hagynom, nagyon ciki..



2016. jan. 2. 12:56
 1/8 anonim ***** válasza:
52%
Ciki hogy 24 évesen vagdosod magad? Ezt hogy érted? Miért kell korhoz kötni? Miért teszed? mit érzel ha megvágod magad?
2016. jan. 2. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Megynyugvást hoz. És mert jó érzés.
2016. jan. 2. 14:11
 3/8 A kérdező kommentje:
És még szép hogy ciki, nyoma marad
2016. jan. 2. 14:16
 4/8 anonim válasza:
31%
Szerintem keress magadnak valami sportot, az általában segít mert elvonja a figyelmed és az energiádból is elvesz.
2016. jan. 3. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Már sportolok.
2016. jan. 4. 19:25
 6/8 VénPetike válasza:
31%

Bordenline személyiségzavar

[link]

2016. jan. 15. 05:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
31%
Keress egy jó terapeutát és csináld végig a terápiát. Még akkor is, ha vannak olyan pillanatok, amikor jól érzed magad.
2016. jan. 15. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
31%
Szereted a kutyákat vagy a macskákat? Szerintem szerezz egyet. Nekem elterelik a gondolataimat. :)
2016. febr. 17. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!