Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Elmehetek így pszichiátriára?

Elmehetek így pszichiátriára?

Figyelt kérdés

Másfél éve voltam A székesfehérvári pszichiátrián mint járóbeteg, de csak 2x, nem hallgattam adokira nme szedtem a gyógyszert. Most úgy érzem az összeomlás szélén vagyok kilátástalan az életem, elvesztettem a munkám stb.


Szóval Jan 4.én tervezek elmenni de nincs időpontom. Bemehetek és klrhetem hogy had beszéljek vele, vagy elfognak hajtani a nővérek ápolók?


Tüneteim,

SÚJOS depresszió,öngyilkossági gondolatok, szociáli és agorafóbia, állandó szorongás, rivotril-xanax egyéb benzo függőség kialakulóban van:S pár hónapja egyszerre nagyobb mennyiség hogy kiüssön.


Valaki segítsen ebben légyszives.



2016. jan. 2. 18:07
 1/7 A kérdező kommentje:
Helyesírásért bocsi gyorsan gépeltem!!!
2016. jan. 2. 18:10
 2/7 anonim ***** válasza:
Hetfon egyenesen a haziorvoshoz menj es o majd elintezi a beutalast, ha jonak latja. Jo lenne ha valaki el tudna kiserni. Kitartas, batorsag, minden rendbe johet, de valoban szakemberre van szukseged.
2016. jan. 2. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Hátiorvoshoz nem megyek a tuti akkor inkább leszarom.
2016. jan. 2. 18:55
 4/7 A kérdező kommentje:

Jobb is lesz beveszek egy rakat kva erős altatót meg pár levél contarmalt elfekszem pólóban az erdőben.


Én nem fogok beállni ebbe a kva mókuskerélbe. Meg jópofini nem isértem miért tettem fel ezt kbszott kérdést.

2016. jan. 2. 18:58
 5/7 anonim válasza:
pszichologus vagyok irj
2016. jan. 21. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Irtam
2016. jan. 22. 14:48
 7/7 anonim válasza:
Irtam neked Emailt
2016. jan. 26. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!