Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Nem tudok boldog lenni....

Nem tudok boldog lenni. Régebben a kis dolgokkal is fel lehetett vidítani, most nincs élet örömöm. Többi lent. (? )

Figyelt kérdés

15/F Régebben pár apró dologtól boldog tudtam lenni pl. pizza, vagy valami jó kaja, lemenés a haverokkal. stb. Mostanában azt vette észre hogy semmi pénzért megvehető dologtól nem lesz jobb kedvem: Most kaptam új telefont örültem egy napig, de igazán boldoggá nem tett. Megbecsülöm meg jó hogy gyorsabb stb. De rájöttem hogy olyan dolog kell amit pénzért nem lehet... De nem tudom mi... Van egy csomó barátom akikkel napi szinten lógok, jóba vagyok velük sokat röhögünk stb. De mikor egyedül vagyok este, néha olyan kedv van mintha sírni tudnék. Magányosnak érzem magam, azt érz jó lenne egy lány akit megölelhetek, szerethetek. Tetszik is egy lány, de az érte folytatott küzdelem közben is egyre rosszabb lesz a kedvem, mert mivan ha nem sikerül? Akkor még rosszabb kedvem lesz... De jelenleg úgy érzem hogy ő az aki megmenthet. Mi a véleményetek miért viselkedek/érzem magam ilyen furán? Mi okozza? Arra is gondoltam hogy a közép suli az oka (kollégista lettem), de hát nincs semmi bajom a kollégiummal, nem viselt meg a suli váltás. Egyébként kb. mindenem meg van amit egy 15 éves fiú akarhat.

A válaszokat előre köszönöm!



2016. jan. 3. 02:30
 1/1 anonim ***** válasza:
2016. jan. 3. 06:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!