Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Nem jó felnőttnek lenni, nem...

Nem jó felnőttnek lenni, nem jó dolgozni, mit tegyek?

Figyelt kérdés

Természetesen szeretek, szeretem ezt csinálni, minden rendben amúgy.


Csak arra tudok gondolni, hogy holnap hó. Kirándulni mennék a hegyekbe, nézni a hóesést, meginni egy teát közben, és nem tehetem meg, mert egy irodában fogok ülni, és valószinűleg számonkérést fogok kapni valamiért. Olyan jó volt "gyereknek" lenni, szabadon lehetett járni-kellni, mostmeg kelek: munka, aztán utána meg semmi.


Más is érez igy?


2016. jan. 3. 23:23
 1/6 anonim ***** válasza:
Rossz helyen vagy. Keresd meg azt a munkát ahová szívesen jársz be.
2016. jan. 3. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
olyan nincs :) a "gyerekkorom" hiányzik
2016. jan. 4. 00:26
 3/6 anonim ***** válasza:
Sajnállak. Ne nyavajogj. Találd fel magd.
2016. jan. 4. 06:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Nem csak irodában ücsörgéssel lehet pénzt keresni. Gondolom nem csillagkaput terveztek, tehát nem lehetsz túlfizetett sem. 150-200 ezer Ft-ot össze lehet szedni kötetlen munkaidővel is, aztán mehetsz a hegyekbe teázgatni.
2016. jan. 4. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Álom munkahelyek csak protekcióval vannak ebben az országban. Sok helyen a minimált sem adják meg szal nem tudom miről beszél az utolsó hozzászóló. :S
2016. jan. 4. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

munka után menj el sétálni a hóba,szabadnapra tervezz programot!


a munka is jobban fog menni,ha lesz mit várnod hétvégére pl :)

2016. jan. 5. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!