Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Nem birom az iskolat. Mit tegyek?

Nem birom az iskolat. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Egyszeruen amit tanulunk ahigy tanulunk, az hogy tanulj masnapra x mennyisegu anyagot akkor is ha 1 oranyi szabadidod van. Nem birom, mar olyannyira hogy sirok miatta eleg gyakran, mentalisan nem birom, napi 4-5 orakat alszom iskola elott, es nem tudok tobbet aludni mert felek, felek az egesztol. Felek higy emiatt leszek depresszios. Jelenleg sem tudok aludni a holnapi iskola miatt, mert felek attol ami lesz. Meglatszik a tanulmanyi eredmenyeimen is, amig altalanosba jartam mindenbol 4-5, most hogy masodeves gimnazista vagyok mar van amibol 2es vagyok (lejjebb szerencsere nem kerultem), amiota ide jarok nem birom tartani a tempot. Es nem szeretnek emiatt depresszioba sullyedni
2016. jan. 4. 00:16
 1/4 anonim ***** válasza:

Innen is látszik hogy a magyar oktatásügy hogy csődölteti be magát:D

Sajnálom, hogy ilyen helyzetbe kerültél, de jelenleg sajnos nem tehet senki ezügyben semmit.. Úgy néz ki, hogy sajnos belföldön mindenhol ez a helyzet és egy darabig ez is marad, szóval valahogy próbálj alkalmazkodni, határold be melyik tantárgyak azok amik érdekelnek és könnyen megtanulod, és melyikek a kevésbé kedveltek amikhez több idő kell, és az alapján oszd be az időd. Továbbá azt tudom még javasolni, hogy a humán tantárgyak mint pl történelem/irodalom elrizsázhatóak ha a háttértudásod megvan (pár fordulópont + évszámok).


Sok sikert a csodás magyar oktatásüggyel vívott harcod során. Kitartás^^

2016. jan. 4. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Irtam privát üzenetet!
2016. jan. 4. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
nagyon átérzem, úgyanígy vagyok. második évem a gimiben, és nekem is romlanak a jegyeim, pedig hajnalig tanulok, és gyomrom is tönkrement az állandó stressz és a kialvatlanság miatt. én az öngyilkosságot fontolgatom, én sem bírom
2016. jan. 4. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Irtam privátban.
2016. jan. 4. 18:06

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!